{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Cloud III S Wireless reprezentuje kolejną ewolucję Cloud III Wireless, zachowując wszystkie uwielbiane funkcje swojego poprzednika. Oprócz łączności bezprzewodowej 2,4 GHz użytkownicy mogą łączyć się z większą liczbą urządzeń za pomocą Bluetooth lub w trybie Instant Pair, który jest kompatybilny z wybranymi laptopami OMEN. Oferuje również wydłużony czas pracy baterii i wiele opcji dostosowywania. Słuchawki z kultowym komfortem HyperX oferują wyjątkową wygodę nawet przy wielogodzinnej rozgrywce czy maratonach streamowych. Dzięki nawet 120 godzinom pracy na baterii możesz cieszyć się godzinami nieprzerwanej rozrywki w grach na częstotliwości 2,4 GHz. Zwiększ swoje możliwości dzięki nawet 200 godzinom pracy w trybie Bluetooth. Wyposażony w wygięte przetworniki 53 mm i dożywotnią aktywację technologii DTS Headphone:X Spatial Audio, zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i lepsze pozycjonowanie dźwięku, dokładnie identyfikując istotne detale akustyczne - np. kroki przeciwnika. 10-milimetrowy mikrofon gwarantuje klarowną transmisję głosu, wysoką jakość połączeń i naturalną rozmowę z przyjaciółmi. Za pomocą łatwych w obsłudze elementów sterowania dźwiękiem można szybko wyciszyć lub wyłączyć wyciszenie mikrofonu, dostosować poziomy głośności i bez problemu przełączać się między trybami bezprzewodowymi. Niezależnie od tego, czy grasz, słuchasz muzyki, oglądasz YouTube, przeglądasz Twitcha czy wykonujesz zadania, zestaw bezprzewodowy Cloud III S gwarantuje, że nigdy nie przegapisz żadnego rytmu ani ważnego strzału! | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP HyperX Cloud III S Wireless Gaming Headset White |
| Opis: | HyperX Cloud III S - Słuchawka - pełna wielkość - częstotliwość radiowa Bluetooth / 2,4 GHz - bezprzewodowa - biały |
| EAN: | 0198701814566 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Słuchawka - częstotliwość radiowa Bluetooth / 2,4 GHz - bezprzewodowa |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Zestaw słuchawkowy: 340 g Mikrofon: 12 g |
| Kolor: | Biały |
| Materiał obudowy: | Rama aluminiowa |
| Materiał wykonania opaski na głowę: | Stal nierdzewna, pianka z pamięcią kształtu |
| Tworzywo słuchawki: | Pianka pamięciowa |
| Zalecane użytkowanie: | Komputer, konsola do gier, przenośne urządzenia elektroniczne |
| Cechy: | Kapsuła MEMS |
| Maksymalny zasięg: | 20 m |
| Wyjście sygnału audio | |
| Obudowa słuchawek: | Pełna wielkość |
| Typ muszli słuchawek: | Zamknięte |
| Technologia słuchawek: | Dynamiczna |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa |
| Technologia bezprzewodowa: | Częstotliwość radiowa Bluetooth / 2,4 GHz |
| Kodek Dźwięku Bluetooth: | SBC |
| Profile Bluetooth: | Profil Zaawansowanej Dystrybucji Audio (A2DP), Audio/Video Control Transport Protocol (AVCTP), Audio/Video Distribution Transport Protocol (AVDTP), Profil Zdalnego Sterowania Audio/Wideo (AVRCP), Device Identification Profile (DID), General Audio/Video Distribution Profile (GAVDP), Profil Głośnomówiący (HFP), Profil Urządzeń Interfejsu Człowiek-maszyna (HID), Profil dla Bezprzewodowego Zestawu Słuchawkowego (HSP), Phonebook Access Profile (PBAP), Radio Frequency Communication (RFCOMM) |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Efekty dźwiękowe: | Słuchawka DTS:X |
| Częstotliwość odpowiedzi: | 20 - 20000 Hz |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne: | <2% |
| Czułość: | 111.94 dB +/- 3dB |
| Impedancja: | 64 ohm |
| Membrana: | 53 mm |
| Regulowana opaska na głowę: | Tak |
| Charakterystyka: | Częstotliwość próbkowania 48 kHz, częstotliwość próbkowania 96 kHz |
| Mikrofon | |
| Typ: | Na wysięgniku |
| Rodzaj obudowy: | Wbudowany i wymienny wysięgnik |
| Technologia mikrofonu: | Kondensator elektretowy |
| Tryb pracy mikrofonu: | Jednokierunkowy, wszechkierunkowy |
| Czułość: | -42 dB |
| Pasmo przenoszenia: | 100 - 10000 Hz |
| Pilot | |
| Regulatory: | Głośność, przycisk wielofunkcyjny, mikrofon włączony/wyłaczony |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Odłączany mikrofon, wireless dongle |
| Szczegóły kabla: | Kabel ładowania USB - 0.5 m |
| Zgodność z normami: | AAC-LC |
| Zasilanie | |
| Bateria: | Bateria do słuchawki akumulator |
| Czas działania (do): | 120 godziny |
| Czas ładowania: | 5 godziny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.