{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zdefiniowaliśmy na nowo konstrukcję klasy premium i zastosowaliśmy wysokiej jakości materiały. Zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i stylu, ten pokrowiec na laptopa dopasuje się do Twoich potrzeb dzięki udogodnieniom i kieszeniom na najważniejsze przybory. Zabezpiecz swój cenny dobytek i zadbaj o planetę, stawiając na rozwiązanie, którego zewnętrzna tkanina jest w 100% wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP Renew Executive 14.1inch Laptop Sleeve |
| Opis: | HP Renew Executive - Pokrowiec na notebook - 14.1" - czarny - dla P/N: 5P6P8EA#ABU |
| EAN: | 0196548662418 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Pokrowiec na notebook |
| Tworzywo produktu: | Pianka EPE, poliester 100% |
| Szerokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 3.5 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Waga: | 510 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 25 cm x 3.5 cm x 36 cm / 550 g |
| Kompatybilność notebooka: | 14.1" |
| Dodatkowe przegrody: | Przegroda na laptopa z wyściółką, przegroda na akcesoria, Wsuwka płaska |
| Cechy: | Przegroda na notebooka watowana, blokowany zamek błyskawiczny, otwór do przełożenia kabli |
| Pasek: | Rączka na górze |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek błyskawiczny |
| Materiał podszewki: | Poliester |
| Kolor: | Czarny |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | P/N: 5P6P8EA#ABU |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.