{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4215422
Kod producenta: GB3271QSU-B1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4948570118168
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 14,11 kg
| GB3271QSU oferuje dużą przestrzeń na ekranie dla bardziej realistycznych wrażeń z gry i dlatego idealnie sprawdza się w grach kooperacyjnych. Panel IPS zapewnia żywe kolory i szerokie kąty widzenia, wspierając rozgrywkę ramię w ramię z przyjacielem. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy i zapomnieć o efektach smużenia lub rozmazania obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA G-Master GB3271QSU-B1 31.5inch IPS Gaming WQHD 165Hz 400cd/m2 0.5ms 1xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 |
| Opis: | iiyama G-MASTER Red Eagle GB3271QSU-B1 - Monitor LED - 32" (31.5" widoczny) - 2560 x 1440 WQHD @ 165 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - głośnik(i) - czarny mat |
| EAN: | 4948570118168 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.0 |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1200:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 242 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, polski, rosyjski, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, tryb gry, FPS Mode, technologia Flicker Free, Black Tuner, Blue Light Reducer Function |
| Kolor: | Czarny mat |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.4 cm x 23 cm x 45.45 cm - z podstawką |
| Waga: | 11.3 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI 2 x DisplayPort 4 x USB 3.0 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -3/+22 |
| Regulacja wysokości: | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie: | Pilot, taca do porządkowania kabli, baterie |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami: | VCCI, DDC-2B, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 30.7 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 30.7 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 49.8 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 45 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 23 cm - wysokość: 45.45 cm - waga: 11.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 79.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 50.6 cm |
| Waga transportowa: | 14.1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.