{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| iiyama G-MASTER Red Eagle GC2480HSU-B1 to wszechstronny 24-calowy monitor stacjonarny przeznaczony dla graczy i wielozadaniowców. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i częstotliwości odświeżania 180 Hz, monitor ten zapewnia czystość obrazu i wydajność. Ekran jest wyposażony w technologię paneli VA zapewniającą lepszą dokładność kolorów i szerokie kąty widzenia, a zaawansowane funkcje, takie jak technologia Flicker-Free, Motion Blur Reduction i technologia Adaptive-Sync, zapewniają płynną rozgrywkę bez rozpraszania uwagi. Oprócz możliwości wyświetlania, monitor ten oferuje szereg opcji łączności z 2x HDMI, DisplayPort i wbudowanym koncentratorem USB 2.0. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia regulację nachylenia dla optymalnego komfortu oglądania, dzięki czemu nadaje się do długotrwałego użytkowania. Dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu wyglądowi, iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 doskonale komponuje się z każdym miejscem pracy lub konfiguracją do gier, zapewniając zarówno funkcjonalność, jak i styl. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA GC2480HSU-B1 24inch 1920x1080 300cd/m2 0.5ms 2xHDMI DP USB |
| Opis: | iiyama G-MASTER Red Eagle GC2480HSU-B1 - Monitor LED - gaming - zaokrąglony - 24" (23.6" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570124503 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.6" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB 2.0 |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 180 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.271 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 96% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji: | 0.5 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 200 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, rosyjski, japoński, czeski, duński, Polish |
| Charakterystyka: | Technologia Adaptive-Sync, i-Style colour, HDCP, Advanced Contrast Ratio (ACR), Tryb Eko, Blue Light Reducer Function, Motion Blur Reduction, Black Tuner, technologia Overdrive, technologia Flicker Free, X-Res Technology |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.55 cm x 20.2 cm x 39.45 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.8 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 2 x HDMI Słuchawki USB 2.0 — upstream (typ B) 2 x USB 2.0 — downstream (typ A) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -4/+22 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | System porządkowania kabli, obsługuej interfejs VESA, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.5 m 1 x kabel USB - 1.5 m |
| Zgodność z normami: | DDC-2B, TUV Bauart, EAC, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 24 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 21 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 53.55 cm - głębokość: 20.2 cm - wysokość: 39.45 cm - waga: 3.8 kg Bez podstawki - szerokość: 53.55 cm - głębokość: 7.75 cm - wysokość: 32.35 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 62.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 17.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 40.8 cm |
| Waga transportowa: | 6 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.