{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48113828
Kod producenta: 49B2U5900C/00
Stan magazynowy: 12 szt.
Kod EAN: 8721038006551
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 23,40 kg
| Opis | |
| Philips 49B2U5900C to 49-calowy monitor biurkowy, który zapewnia wciągające wrażenia wizualne dzięki proporcjom obrazu 32:9 i rozdzielczości Dual Quad HD 5120 x 1440. Jest wyposażony w takie funkcje, jak technologia Adaptive-Sync i obsługa HDR, które zapewniają żywe kolory i płynny obraz, dzięki czemu nadaje się do wielozadaniowości i rozrywki. Monitor ma zakrzywioną konstrukcję, która zwiększa pole widzenia i minimalizuje zniekształcenia, zapewniając komfortowe wrażenia wizualne podczas długotrwałego użytkowania. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 49B2U5900C/00 48.8inch 5120x1440 75Hz VA CURVED H/A 150MM SUPERWIDE USB C DOCKING DISPLAY 100W SmartKVM USB HUB SPEAKERS |
| Opis: | Philips 49B2U5900C - Monitor LED - zaokrąglony - 49" (48.8" widoczny) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - srebrny, ciemny grafit |
| EAN: | 8721038006551 |
| Reklamacje: | 60 months |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 49" |
| Wielkość celownika: | 48.8" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1800R) |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM, adapter sieciowy Gigabit Ethernet, koncentrator USB-C |
| Zasilanie USB: | 100 wat |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 32:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Dual Quad HD 5120 x 1440 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2328 mm |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 119% sRGB, 97% NTSC |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, Synchronizacja na Zieleni, Compact Ergo Base, PowerSensor, MultiView, SmartImage, technologia Flicker Free, Technologia SoftBlue, Technologia Adaptive-Sync, LightSensor, EasyRead, sRGB Mode, kalibracja Delta E<2, MultiClient KVM, SmartUniformity 93 - 105% |
| Kolor: | Srebrny, ciemny grafit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 119.3 cm x 26.8 cm x 58.3 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 15.3 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.4 2 x HDMI USB-C (moc do 100 W) USB-C (dane, zasilanie do 15 W) Upstream USB-B 2 x USB (typ A) Gniazdo combo słuchawki/mikrofon (mały jack) LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+15 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), haczyk słuchawki, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-C na USB-C |
| MTBF: | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | DDC/CI, RoHS, bez BFR, HDCP 2.2, HDCP 1.4, PVC-free, bez Rtęci, TUV Rheinland Eyesafe Display, High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 42 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 82 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 52.27 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wyłącznik on / off: | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Philips SmartControl |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS, Windows 8 / 8.1 / 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 119.3 cm - głębokość: 26.8 cm - wysokość: 58.3 cm - waga: 15.3 kg Bez podstawki - szerokość: 119.3 cm - głębokość: 16.4 cm - wysokość: 37.3 cm - waga: 11.67 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 129 cm |
| Głębokość transportowa: | 30 cm |
| Wysokość transportowa: | 47.5 cm |
| Waga transportowa: | 22.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.