{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor iiyama G-MASTER Red Eagle GCB3484WQSU-B1 ma zakrzywiony ekran o przekątnej 34 cali i natywnej rozdzielczości 3440 x 1440. Wykorzystuje technologię aktywnej matrycy TFT, która zapewnia bogate kolory i jasność 500 cd/m², co przekłada się na żywy obraz. Krótki czas reakcji wynoszący 0,4 ms gwarantuje płynną rozgrywkę i zmniejsza rozmycie ruchu, zapewniając wciągające wrażenia. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia regulację wysokości i pochylenia, dzięki czemu użytkownicy mogą znaleźć idealny kąt widzenia. Wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak AMD FreeSync Premium, obsługa HDR400 i wysoki współczynnik kontrastu 4000:1, monitor ten zapewnia doskonałe wrażenia podczas grania. Posiada również technologię zmiennej częstotliwości odświeżania, która zapewnia wyraźne wyświetlanie dynamicznych scen. Wiele opcji łączności, takich jak HDMI, DisplayPort i USB-C, zapewnia wszechstronność w różnych konfiguracjach, a wbudowany hub USB 3.2 Gen 1 zwiększa funkcjonalność. Dodanie trybów obrazu w obrazie i obrazu obok obrazu zapewnia wygodę wielozadaniowości. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA GCB3484WQSU-B1 34inch VA 3440x1440 500cd/m2 0.4ms 2xHDMI 2xDP USB |
| Opis: | iiyama G-MASTER Red Eagle GCB3484WQSU-B1 - Monitor LED - gaming - zaokrąglony - 34" (31.4" widoczny) - 3440 x 1440 UWQHD @ 180 Hz - VA - 500 cd/m² - 4000:1 - 0.4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C, 2xUSB - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4948570125166 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2232424 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Wielkość celownika: | 31.4" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | UWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 120 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.232 mm |
| Jasność: | 500 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 4000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 0.4 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 285 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, HDCP, Eco-Mode, X-Res Technology, technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, i-Style Color, technologia Blue Light Filter, Black Tuner, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR), Auto low latency mode (ALLM), HDR400 |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.8 cm x 57.8 cm x 29 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 8.5 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | Słuchawki DisplayPort HDMI 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB-C |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel zasilania/sterowania - 1.85 m 1 x kabel DisplayPort - 1.85 m 1 x kabel USB - 1.85 m 1 x kabel HDMI - 1.85 m |
| Zgodność z normami: | TUV GS, DDC-2B, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 31.8 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 51 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 60 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 43.3 cm - wysokość: 29 cm Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 57.8 cm - wysokość: 29 cm - waga: 8.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 98.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 49 cm |
| Wysokość transportowa: | 19 cm |
| Waga transportowa: | 13 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.