{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48108285
Kod producenta: H1F0H08BW101
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 5055387668751
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 56,00 kg
| Opis | |
| Optoma Creative Touch 3863RK to duży, 86-calowy płaski wyświetlacz LCD z podświetleniem LED, zaprojektowany z myślą o usprawnieniu interaktywnej komunikacji w środowiskach komercyjnych. Dzięki rozdzielczości 4K UHD wynoszącej 3840 x 2160 oraz jasności 450 cd/m² każda prezentacja ożyje, zyskując wyrazistość i żywe kolory. Wyświetlacz charakteryzuje się kątem widzenia wynoszącym 178°, co zapewnia łatwy dostęp do treści wizualnych wszystkim uczestnikom w sali konferencyjnej lub klasie. Wyposażony w szereg opcji połączeń, w tym HDMI, USB, DisplayPort i wejścia liniowe audio, wyświetlacz ten umożliwia płynną integrację z różnymi urządzeniami. Wbudowany system głośników o mocy 20 W zapewnia czysty dźwięk, uzupełniając wrażenia wizualne. Ponadto dzięki takim funkcjom, jak technologia Low Blue Light i powłoka przeciwodblaskowa, zapewnia komfortowe wrażenia wizualne, jednocześnie zmniejszając zmęczenie oczu. Urządzenie posiada certyfikat ENERGY STAR, co czyni je zrównoważonym wyborem dla osób dbających o zużycie energii. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | OPTOMA 3863RK 86 inch ENI - 4K UHD 3840x2160 multitouch 40pts android/50pts Win - 450cd/m2 - 8GB/64GB - 6ms -peakers |
| Opis: | Optoma Creative Touch 3863RK - 86" Klasa Przekątnej 3-Series wyświetlacz LCD z podświetleniem LED - interaktywna - z tablica suchościeralna i ekran dotykowy (wielodotykowy) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED - czarny |
| EAN: | 5055387668751 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Wyświetlacz z panelem płaskim LCD z podświetleniem LED |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 450 wat |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 193 wat |
| Klasa przekątnej: | 86" |
| Użytek handlowy: | Tak - interaktywna |
| Połączenie z: | Tablica suchościeralna i ekran dotykowy (wielodotykowy) |
| Serie: | 3-Series |
| Platforma: | Android |
| System Operacyjny: | Android OS 14 |
| Tuner TV: | Brak tunera |
| Obecność tunera TV: | Nie |
| Czujniki: | Czujnik światła otoczenia (ALS) |
| Interfejs video: | HDMI |
| Ilość portów HDMI: | 3 porty |
| Interfejs PC: | VGA (HD-15), DisplayPort |
| Konstrukcja: | 28,6 mm ramka (góra/lewa/prawa) |
| Szerokość: | 195 cm |
| Głębokość: | 11.1 cm |
| Wysokość: | 117 cm |
| Waga: | 56 kg |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Format wyświetlacza: | 4K UHD (2160p) |
| Stosunek proporcji obrazu: | 16:9 |
| Technologia podświetlenia LCD: | Direct LED |
| Powłoka: | Antyodblaskowy, odporność na odciski palców, Twardość 9H |
| Współczynnik dymicznego kontrastu: | 5000:1 |
| Jaskrawość: | 450 cd/m² |
| Kąt widzenia: | 178 stopni |
| Liczba Punktów styku: | 50 |
| Czas odpowiedzi: | 6 ms |
| Żywotność podświetlenia: | 50,000 godzina(y) |
| Funkcji handlowych: | Gniazdo OPS |
| Cechy dodatkowe: | Low Blue Light Technology |
| Podstawy i zestawy do mocowania | |
| Interfejs montażowy płaskiego panela: | 800 x 400 mm |
| Zgodność z VESA: | Tak |
| Czytnik kart pamięci | |
| Port USB: | Tak |
| Ilość portów USB: | 6 |
| Konfiguracja: | ARM Cortex-A72 + ARM Cortex-A53 - 8 GB - 64 GB - Mali-G52 MC3 |
| Pilot | |
| Typ: | Pilot |
| Bateria w Zestawie: | Tak |
| Liczba Baterii w Zestawie: | 2 |
| Wymagana Liczba Baterii: | 2 |
| System audio | |
| System głośników: | 2 głośniki |
| Moc wyjściowa / całkowita: | 40 wat |
| Głośniki: | 2 x głośnik kanału głównego - 20 wat |
| Multimedia sieciowe i internetowe | |
| Łączność: | LAN |
| Protokół LAN: | Ethernet |
| Połączenia | |
| Typ przyłączy: | 3 x wejście HDMI Wejście VGA DisplayPort Wejście sygnału audio USB 2.0 4 x USB 3.0 Wejście LAN 2 x USB Mikrofon Wyjście HDMI Wyjście S/PDIF Wyjście sygnału audio Wyjście LAN 2 x dotykowe RS-232 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 2 pióra |
| Dołączone przewody: | Kabel dotykowy USB - 3 m Kabel USB-C - 2 m Kabel HDMI - 3 m |
| Zgodność z normami: | TUV |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość (transport): | 209 cm |
| Głębokość (transport): | 23.1 cm |
| Wysokość (transport): | 127 cm |
| Waga (transport): | 71 kg |
| Parametry środowiska | |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.