{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48290113
Kod producenta: W3FC0U1W111
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 5055387669338
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 68,00 kg
| Opis | |
| Optoma 1861RK to 86-calowy płaski wyświetlacz LCD z podświetleniem LED, przeznaczony zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i do komunikacji interaktywnej. Oferuje rozdzielczość 4K UHD (2160p), która zapewnia klarowność obrazu dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 1200:1 oraz jasności 350 cd/m², gwarantując żywe obrazy pod każdym kątem dzięki kątowi widzenia wynoszącemu 178°. Wyświetlacz ten jest wyposażony we wbudowany komputer i obsługuje funkcję multi-touch, dzięki czemu nadaje się do prezentacji, szkoleń lub środowisk opartych na współpracy. Model ten oferuje szeroki wachlarz opcji łączności, w tym trzy porty HDMI, porty USB 2.0 i 3.0, wejście VGA, wejście audio oraz wyjście SPIDF, co pozwala użytkownikom na płynne podłączanie różnych urządzeń. Zintegrowany system głośników o mocy 20 W, wyposażony w 2 wbudowane głośniki kanału głównego, poprawia wrażenia multimedialne dzięki czystej jakości dźwięku. Model Optoma 1861RK łączy w sobie zaawansowaną technologię z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, co czyni go dobrym wyborem dla firm pragnących zwiększyć swoje możliwości komunikacyjne i wyświetlania. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | OPTOMA 1861RK ENI 86inch 4K UHD 3840 x 2160 multitouch 40pts android/40pts Win 350cd/m2 8GB/64GB 6ms |
| Opis: | Optoma 1861RK - 86" Klasa Przekątnej 1-Series wyświetlacz LCD z podświetleniem LED - interaktywna - z wbudowany PC i ekran dotykowy (wielodotykowy) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - bezpośrednio świecące światełko LED |
| EAN: | 5055387669338 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Wyświetlacz z panelem płaskim LCD z podświetleniem LED |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 180.53 wat |
| Klasa przekątnej: | 86" |
| Użytek handlowy: | Tak - interaktywna |
| Połączenie z: | Wbudowany PC i ekran dotykowy (wielodotykowy) |
| Serie: | 1-Series |
| Platforma: | Android |
| System Operacyjny: | Android OS 14 |
| Tuner TV: | Brak tunera |
| Obecność tunera TV: | Nie |
| Czujniki: | Czujnik światła otoczenia (ALS) |
| Interfejs video: | HDMI |
| Ilość portów HDMI: | 3 porty |
| Interfejs PC: | VGA (HD-15), USB, USB-C, szer. RS-232, DisplayPort |
| Ochrona: | Antyodblaskowe wytrzymałe szkło |
| Szerokość: | 195.7 cm |
| Głębokość: | 9.7 cm |
| Wysokość: | 115.9 cm |
| Waga: | 51.5 kg |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Format wyświetlacza: | 4K UHD (2160p) |
| Stosunek proporcji obrazu: | 16:9 |
| Technologia podświetlenia LCD: | Bezpośrednio świecące światełko LED |
| Powłoka: | Twardość 7H, antyodblaskowy, odporność na odciski palców |
| Współczynnik dymicznego kontrastu: | 1200:1 |
| Jaskrawość: | 350 cd/m² |
| Kąt widzenia: | 178 stopni |
| Kąt widzenia (wierzchołkowy): | 178 stopni |
| Liczba Punktów styku: | 40 |
| Czas odpowiedzi: | 8 ms |
| Żywotność podświetlenia: | 50,000 godzina(y) |
| Czytnik kart pamięci | |
| Port USB: | Tak |
| Ilość portów USB: | 8 |
| Konfiguracja: | ARM Cortex-A72 + ARM Cortex-A53 - 8 GB - 64 GB - Mali G52 |
| Pilot | |
| Typ: | Pilot |
| System audio | |
| System głośników: | 2 głośniki |
| Moc wyjściowa / całkowita: | 20 wat |
| Głośniki: | 2 x głośnik kanału głównego - 10 wat |
| Multimedia sieciowe i internetowe | |
| Łączność: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Protokół Wi-Fi: | 802.11ax |
| Wersja Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Połączenia | |
| Typ przyłączy: | 3 x wejście HDMI Wejście VGA Wyjście HDMI Wejście audio USB 2.0 4 x USB 3.0 LAN Wyjście HDMI Wyjście SPDIF Wyjście sygnału audio RS-232 2 x USB |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 2 x touch pens, podstawka pod długopis, bateria |
| Dołączone przewody: | Kabel dotykowy USB - 3 m Kabel HDMI - 3 m |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga (transport): | 66 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.