{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3845173
Kod producenta: MAG FORGE 100M
Stan magazynowy: 100 szt.
Kod EAN: 4719072676414
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 7,50 kg
| Opis | |
| System dwóch 120-milimetrowych wentylatorów umieszczonych w pionie z przodu sprawia, że powietrze jest równomiernie zasysane na całej czołowej powierzchni obudowy. Przyczynia się to do powstawania nadciśnienia w obudowie, a unoszące się ku górze ciepłe powietrze jest zawsze wydmuchiwane z tyłu i z góry każdej obudowy z serii MAG Forge 100. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MAG FORGE 100M case 2xUSB 3.0 2x120mm RGB Fan 1x120mm black Fan Tempered Glass |
| Opis: | MSI MAG Forge 100M - Wieża - ATX - panel boczny z oknem (szkło hartowane) - brak zasilacza (ATX) - USB/dźwięk |
| EAN: | 4719072676414 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ obudowy: | Wieża |
| Panel Boczny z Oknem: | Tak |
| Materiał Panelu Bocznego z Oknem: | Szkło hartowane |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej: | ATX |
| Płyty główne: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 5 |
| System chłodzący: | Przód: 120 mm wentylator x 2 / obsługuje wentylator 2 x 140 mm lub 3 x 120 mm Góra: 120/140 mm podłączenie wentylatora x 2 Tył: 120 mm wentylator x 1 |
| Maks. wysokość wentylatora CPU: | 160 mm |
| Maks. długość karty graficznej: | 330 mm |
| Maks. Długość Zasilacza: | 200 mm |
| Cechy szafki systemowej: | Radiator 240 mm w przednim panelu, radiator 240 mm na górze, radiator 120 mm z tyłu, filtr przeciwkurzowy w części dolnej, górny filtr magnetyczny pyłu, przycisk sterowania LED |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny - 2 x 2,5"/3,5" współdz. 3 (całkowity) / 3 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" |
| Gniazda rozszerzeń: | 7 |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x mikrofon - mini jack 1 x słuchawki - mini jack |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Brak zasilacza |
| Zgodność z normami: | ATX |
| Maksymalna obsługiwana ilość: | 1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 21 cm |
| Głębokość: | 42.1 cm |
| Wysokość: | 49.9 cm |
| Waga: | 5.64 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.