{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48108286
Kod producenta: H1F0H07BW101
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 5055387668744
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 58,00 kg
| Opis | |
| Optoma Creative Touch 3753RK to 75-calowy płaski wyświetlacz LCD z podświetleniem LED, przeznaczony do interaktywnej komunikacji w środowiskach komercyjnych. Dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 wyświetlacz ten zapewnia żywe obrazy, które sprawdzają się w każdym profesjonalnym otoczeniu. Wyświetlacz oferuje szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni oraz jasność na poziomie 450 cd/m², co gwarantuje wyraźny obraz pod każdym kątem. Powłoki przeciwodblaskowe i odporne na odciski palców zwiększają użyteczność i wytrzymałość, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do częstego użytkowania. Wyposażony w pakiet Optoma Management Suite (OMS), wyświetlacz ten umożliwia łatwe zarządzanie i konfigurację, usprawniając obsługę dla użytkowników. Bogate opcje łączności, w tym HDMI, USB i LAN, zwiększają elastyczność, ułatwiając integrację z istniejącymi sieciami. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | OPTOMA 3753RK ENI 75inch - 4K UHD 3840x2160 multitouch 40pts android/50pts Win - 450cd/m2 - 8GB/64GB - 6ms - speakers |
| Opis: | Optoma Creative Touch 3753RK - 75" Klasa Przekątnej 3-Series wyświetlacz LCD z podświetleniem LED - interaktywna - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 |
| EAN: | 5055387668744 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Wyświetlacz z panelem płaskim LCD z podświetleniem LED |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 400 wat |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 300 wat |
| Klasa przekątnej: | 75" |
| Użytek handlowy: | Tak - interaktywna |
| Serie: | 3-Series |
| Platforma: | Android |
| System Operacyjny: | Android OS 14 |
| Tuner TV: | Brak tunera |
| Obecność tunera TV: | Nie |
| Czujniki: | Czujnik światła otoczenia (ALS) |
| Interfejs video: | HDMI |
| Interfejs PC: | VGA (HD-15), DisplayPort |
| Szerokość: | 170.5 cm |
| Głębokość: | 11.1 cm |
| Wysokość: | 102.6 cm |
| Waga: | 46 kg |
| Wyświetlacz | |
| Obsługa Koloru: | 1 070 000 000 kolorów |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Format wyświetlacza: | 4K UHD (2160p) |
| Stosunek proporcji obrazu: | 16:9 |
| Technologia podświetlenia LCD: | Podświetlenie LED |
| Powłoka: | Antyodblaskowy, odporność na odciski palców, 25% mgiełka, Twardość 9H |
| Współczynnik kontrastu obrazu: | 5500:1 |
| Współczynnik dymicznego kontrastu: | 10000:1 |
| Jaskrawość: | 450 cd/m² |
| Kąt widzenia: | 178 stopni |
| Czas odpowiedzi: | 6 ms |
| Język menu: | Arabski, czeski, duński, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, norweski, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), hiszpański, szwedzki, turecki |
| Żywotność podświetlenia: | 50,000 godzina(y) |
| Funkcji handlowych: | Rozwiązanie Optoma Management Suite (OMS) |
| Podstawy i zestawy do mocowania | |
| Interfejs montażowy płaskiego panela: | 800 x 600 mm |
| Zgodność z VESA: | Tak |
| Czytnik kart pamięci | |
| Port USB: | Tak |
| Ilość portów USB: | 7 |
| Konfiguracja: | 4 x ARM Cortex-A72 + 4 x ARM Cortex-A53 - 8 GB - 64 GB - Mali-G52 MC3 |
| Pilot | |
| Typ: | Pilot |
| System audio | |
| System głośników: | 2 głośniki |
| Moc wyjściowa / całkowita: | 20 wat |
| Multimedia sieciowe i internetowe | |
| Funkcjonalność: | Tablica suchościeralna, odtwarzanie wideo z Internetu |
| Łączność: | Wi-Fi, LAN |
| Protokół Wi-Fi: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Application Store: | Google Play |
| Połączenia | |
| Typ przyłączy: | 3 x wejście HDMI Wejście VGA Wejście DisplayPort Wejście sygnału audio USB 2.0 4 x USB 3.0 LAN 2 x USB RS-232 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Power cable (EU, 3 m), power cable (UK, 3 m), power cable (US, 3 m), Kabel USB (2 m), kabel HDMI (3 m), 2 pióra, pilot, bateria |
| Dołączone przewody: | Kabel USB |
| Zgodność z normami: | Google EDLA |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga (transport): | 58.2 kg |
| Parametry środowiska | |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.