{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48115451
Kod producenta: XB2792QSU-B1
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 4948570126200
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 8,10 kg
| Opis | |
| Iiyama ProLite XB2792QSU-B1 to 27-calowy monitor stacjonarny przeznaczony do wszechstronnego zastosowania, charakteryzujący się natywną rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli. Dzięki technologii IPS można cieszyć się żywym obrazem o wysokiej jasności 350 cd/m² i współczynniku kontrastu 1500:1. Monitor obsługuje technologię Adaptive-Sync i jest wyposażony w funkcję eliminacji migotania, dzięki czemu nadaje się do gier, odtwarzania multimediów lub pracy zawodowej. Dzięki takim funkcjom, jak częstotliwość V-Sync 120 Hz i szybki czas reakcji wynoszący 3 ms, rozmycie ruchu jest zminimalizowane, co zapewnia płynne wrażenia wizualne. Monitor jest wyposażony w hub USB 3.2 Gen 1 i wiele interfejsów, takich jak HDMI i DisplayPort, które ułatwiają podłączenie. Regulacja wysokości, pochylenia, obrotu i obrotu pozwala na spersonalizowaną ergonomię, a trójstronna konstrukcja bezramkowa zapewnia nowoczesny i elegancki wygląd. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XB2792QSU-B1 27inch IPS 4-side slim bezel Green Choice EyeComfort / EyeSafe 2.0 2560x1440 120Hz 15cm height adj. Stand |
| Opis: | iiyama ProLite XB2792QSU-B1 - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 3 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570126200 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2412217 |
| Klasa energii: | Klasa B |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.233 mm |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Czas reakcji: | 3 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, technologia Overdrive, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, i-Style Color, Technologia Adaptive-Sync, Blue Light Reducer Function, Tryb Eko, 3-stronny bezkrawędziowy |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.6 cm x 21 cm x 54.6 cm |
| Waga: | 5.5 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 2 x USB 3.2 Gen 1 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami: | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 11 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 12 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 70.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 48.3 cm |
| Waga transportowa: | 8.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.