{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| iiyama ProLite XU2793HS-B7 to 27-calowy monitor biurkowy, który dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 wzbogaci każdą przestrzeń roboczą. Technologia wyświetlania obejmuje aktywną matrycę TFT i zapewnia jasny, żywy obraz o poziomie jasności 300 cd/m² i współczynniku kontrastu 1300:1. Ciesz się płynnym obrazem dzięki czasowi reakcji 1 ms i szerokiemu kątowi widzenia +89/-89 stopni, zapewniającemu jakość obrazu z różnych pozycji. Technologia flicker-free i funkcja redukcji niebieskiego światła przyczyniają się do bardziej komfortowego oglądania, minimalizując zmęczenie oczu podczas długich godzin pracy. Tryb ekologiczny optymalizuje zużycie energii, odzwierciedlając zaangażowanie w ochronę środowiska przy jednoczesnym zachowaniu wydajności. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XU2793HS-B7 27inch IPS FHD 100Hz 300cd/m2 1ms HDMI DP Speakers |
| Opis: | iiyama ProLite XU2793HS-B7 - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1300:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570124626 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.311 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1300:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 55 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 110 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, japoński, czeski, duński, Polish |
| Charakterystyka: | 3-stronny bezkrawędziowy, i-Style Color, Tryb Eko, Advanced Contrast Ratio (ACR), Motion Blur Reduction, technologia Overdrive, Blue Light Reducer Function, technologia Flicker Free, HDCP, Technologia Adaptive-Sync |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.15 cm x 18.9 cm x 43.5 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.8 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -4/+22 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Zgodność z normami: | DDC/CI, DDC-2B, TCO Certified 9.0, TUV Bauart, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 22 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 22 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 68.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 46.5 cm |
| Waga transportowa: | 5.3 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.