{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4367280
Kod producenta: KF548C38BBK2-32
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 740617324365
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 0,10 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 32GB 4800MHz DDR5 CL38 DIMM Kit of 2 FURY Beast Black |
| Opis: | Kingston FURY Beast - DDR5 - zestaw - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-pin - 4800 MHz / PC5-38400 - CL38 - 1.1 V - niebuforowana - on-die ECC |
| EAN: | 0740617324365 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 32 GB: 2 x 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Głębokość: | 6.62 mm |
| Wysokość: | 34.9 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.37 |
| Szybkość: | 4800 MHz (PC5-38400) |
| Latency Timings: | CL38 (38-38-38) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Moduł Jednostronny, Serial Presence Detect (SPD), niebuforowana |
| Konfiguracja modułów: | 2048 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | 2048 x 8 |
| Napięcie: | 1.1 V |
| Powłoka łączówki: | Złoto |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, JEDEC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) (Rosja - 10 lat) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.