{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 64GB 6400MT/s DDR5 Non-ECC CL52 CUDIMM 2Rx8 |
| Opis: | Kingston ValueRAM - DDR5 - moduł - 64 GB - DIMM 288-pin - 6400 MT/s - CL52 - 1.1 V - niebuforowane zegarowe - on-die ECC |
| EAN: | 0740617348170 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 64 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | Kingson KVR64A52BD8-64 |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Wysokość: | 31.25 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.23 |
| Szybkość: | 6400 MT/s |
| Latency Timings: | CL52 (52-52-52) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Dwustronny, niebuforowane zegarowe |
| Konfiguracja modułów: | 8192 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | 2048 x 8 |
| Napięcie: | 1.1 V |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, Bezhalogenowa, JEDEC, UL 94 V-0 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.