{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta High Endurance microSD firmy Kingston to karta o wysokiej trwałości, przystosowana do wysokich obciążeń operacjami zapisu danych, na przykład w domowych systemach monitoringu wideo i zabezpieczeń oraz w kamerach samochodowych i osobistych. Oznacza to gwarancję rejestracji kluczowych sekund, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Karta microSD została zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach, co potwierdziły odpowiednie testy. Jest odporna na ekstremalne temperatury i wstrząsy oraz na działanie wody i promieniowania rentgenowskiego. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON SDCE/32GB Kingston 32GB microSDHC Endurance 95R/30W C10 A1 UHS-I Card Only |
| Opis: | Kingston High Endurance - Karta pamięci flash - 32 GB - A1 / UHS-I U1 / Class10 - microSDHC UHS-I |
| EAN: | 0740617290035 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 32 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | A1 / UHS-I U1 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 95 MB/s |
| Prędkość zapisu: | Do 30 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci microSDHC UHS-I |
| Charakterystyka: | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporność na promieniowanie rentgenowskie, odporność na temperaturę |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11 mm |
| Głębokość: | 15 mm |
| Grubość: | 1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.