{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3635279
Kod producenta: CA-USBA-12CC-0018-TR
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 5901969413557
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,06 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG CA-USBA-12CC-0018-TR Lanberg kabel USB 2.0 AM-BM transparentny 1.8m |
| Opis: | Lanberg - Kabel USB - USB (M) do USB Typ B (M) - USB 2.0 - 1.8 m - przezroczysty |
| EAN: | 5901969413557 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel USB |
| Technologia: | Ekranowana |
| Materiał ekranujący: | Folia |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 30 |
| Złącze powleczone: | Złoto |
| Charakterystyka: | Rdzeń ferrytowy |
| Długość: | 1.8 m |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Złącza | |
| Złącze: | 4 pin USB Typ A - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | USB 4 pin Typ B - męski |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | USB / USB 2.0 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.