{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Gniazdo UTP RJ-45 Kat 6a można instalować w każdym adapterze do złącz typu keystone, np. w adapterach do gniazd, ramkach osprzętu elektrycznego, panelach modularnych, dzięki czemu bardzo szeroka jest lista zastosowań tego modułu. Gniazdo LAN posiada przykrywkę złącza IDC oraz kolorowe oznaczenie sekwencji połączeń. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG keystone module RJ45 180 utp cat.6A |
| Opis: | Lanberg - Wkładka modułowa - CAT 6a - UTP - RJ-45 - biały |
| EAN: | 5901969415957 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Wkładka modułowa - CAT 6a |
| Szerokość: | 1.45 cm |
| Wysokość: | 1.61 cm |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Okablowanie i instalacja elektryczna | |
| Ilość portów: | 1 port |
| Rodzaj zakończenia: | LSA (Krone) |
| Technologia: | Skrętka nieekranowana (UTP) |
| Dostarczone złącza: | 1 x RJ-45 żeński |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.