{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Gniazdo beznarzędziowe FTP RJ45 kat.6a keystone można instalować w każdym adapterze do złącz typu keystone w adapterach do gniazd 45x45, ramkach osprzętu elektrycznego, panelach modularnych, dzięki czemu bardzo szeroka jest lista zastosowań tego modułu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG keystone tool-less module RJ45 180 FTP cat.6A |
| Opis: | Lanberg KSFA-2000 - Wkładka modułowa - CAT 6a - FTP - RJ-45 - srebrny |
| EAN: | 5901969415858 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Wkładka modułowa - CAT 6a |
| Szerokość: | 1.45 cm |
| Wysokość: | 1.61 cm |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Okablowanie i instalacja elektryczna | |
| Ilość portów: | 1 port |
| Rodzaj zakończenia: | LSA (Krone) |
| Technologia: | Para skręcona w folii (FTP) |
| Cechy: | Typ zwornika |
| Dostarczone złącza: | 1 x RJ-45 żeński |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.