{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Wysokiej jakości adapter/łącznik podokienny do zastosowania w miejscach bez możliwości wiercenia w ścianie lub futryniej. Użycie przejścia podokiennego nie powoduje większych strat sygnału, zakłóceń czy szumów. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów wykonania gwarantują długą, bezawaryjną żywotność produktu. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG RJ45 inline coupler slim window 17cm |
| Opis: | Lanberg - Sprzęgacz sieciowy - RJ-45 (F) do RJ-45 (F) - 17 cm - CAT 5e - czarny, pomarańczowy |
| EAN: | 5901969427110 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj kabla sieciowego: | Sprzęgacz sieciowy - CAT 5e |
| Długość: | 17 cm |
| Kolor: | Czarny, pomarańczowy |
| Złącza | |
| Złącze: | RJ-45 - żeński |
| Złącze (Drugi Koniec): | RJ-45 - żeński |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | Do 100 MHz |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.