{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kabel USB-C posiada wsparcie dla Technologii Quick Charge 4.0, co pozwala skrócić czas ładowania do minimum. Kabel wspiera również funkcję Power Delivery pozwalającą zasilić różnorodne sprzęty domowego użytku - o maksymalnej mocy do 60 W! | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG USB-C M/M 2.0 cable 1m Quick Charge 4.0 black |
| Opis: | Lanberg - Kabel USB - 24 pin USB-C (M) do 24 pin USB-C (M) - USB 2.0 - 20 V - 3 A - 1 m - USB Power Delivery (60W) - czarny |
| EAN: | 5901969429084 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel USB Typ C |
| Technologia: | Ekranowana |
| Materiał ekranujący: | Plastik |
| Napięcie znamionowe: | 20 V |
| Prąd znamionowy: | 3 A |
| Złącze powleczone: | Złoto |
| Charakterystyka: | USB Power Delivery (60W), gumowany, Quick Charge 4.0 |
| Długość: | 1 m |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza | |
| Złącze: | 24 pin USB-C - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | 24 pin USB-C - męski |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | USB / USB 2.0 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 40 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.