{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zestaw słuchawkowy Lenovo ThinkPad 8550 zapewnia wciągający dźwięk dzięki słuchawkom nausznym, gwarantując bogate wrażenia dźwiękowe w trybie stereo. Dzięki konstrukcji nausznej zestaw ten doskonale sprawdza się w różnych środowiskach, zarówno w biurze, jak i w domu. Wyposażony w technologie aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz redukcji szumów otoczenia (ENC), skutecznie minimalizuje hałas w tle, zapewniając czystszy dźwięk podczas rozmów i odtwarzania muzyki. Łączność jest płynna dzięki technologii Bluetooth 5.3, która zapewnia zasięg bezprzewodowy do 30 m. Opcje sterowania obejmują panel dotykowy zapewniający łatwy dostęp do funkcji mikrofonu i multimediów, a także dedykowane przyciski do zarządzania redukcją szumów i głośnością. Dzięki akumulatorowi wystarczającemu na długie sesje pracy zestaw Lenovo ThinkPad 8550 zapewnia niezawodne wrażenia dźwiękowe zaprojektowane z myślą o wydajności i komforcie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO Dual-Mode Wireless ANC Foldable Headset 8550 Aura Edition USB-C Teams |
| Opis: | Lenovo ThinkPad 8550 - Aura Edition - słuchawka - nauszne - Bluetooth - bezprzewodowa - redukcja hałasu - thunder gray - Certyfikat Microsoft Teams |
| EAN: | 0195892129882 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Słuchawka - Bluetooth - bezprzewodowa |
| Funkcje dodatkowe: | Panel dotykowy |
| Waga: | 153 g |
| Kolor: | Thunder gray |
| Cechy: | Wymienna bateria |
| Typ opakowania: | Brązowe pudełko |
| Maksymalny zasięg: | 30 m |
| Wyjście sygnału audio | |
| Obudowa słuchawek: | Nauszne dwuuszne |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa |
| Technologia bezprzewodowa: | Bluetooth |
| Wersja Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Aktywne usuwanie szumu: | Tak |
| Aktywna Technologia Redukcji Szumów: | Active Noise Cancelling (ANC) / Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| Częstotliwość odpowiedzi: | 20 - 20000 Hz |
| Czułość: | 120 dB |
| Impedancja: | 16 ohm |
| Membrana: | 28 mm |
| Mikrofon | |
| Typ: | Na wysięgniku |
| Rodzaj obudowy: | Słuchawki z mikrofonem |
| Tryb pracy mikrofonu: | Omnidirectional x 4, jednokierunkowy |
| Dołączone mikrofony: | 5 |
| Pilot | |
| Regulatory: | Wł./wył. ANC, Bluetooth, mikrofon włączony/wyłaczony, przycisk Microsoft Teams, przycisk wielofunkcyjny, wyłącznik zasilania, kontrol głośności, przycisk multimedialny |
| Połączenia | |
| Rodzaj łączówki: | Słuchawki (USB Type-C) |
| Kabel | |
| Długość kabla: | 1.3 m |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Odbiornik USB, pokrowiec |
| Szczegóły kabla: | Kabel USB-C - 1.3 m |
| Obsługiwany system operacyjny urządzenia hostującego: | Windows 10 lub nowsza wersja, macOS, Android, iOS |
| Certyfikacja Oprogramowania: | Certyfikat Microsoft Teams |
| Zgodność z normami: | CB, BQB, TUV Mark, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, SRRC, SIRIM, KC, IMDA, SDPPI, JRF, Plug and Play |
| Zasilanie | |
| Bateria: | Baterie do słuchawek akumulator |
| Pojemność: | 640 mAh |
| Czas działania (do): | 50 godzina(y) |
| Czas ładowania: | 2 godzina(y) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - 3 lata |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 18.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 16.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 5.6 cm |
| Waga transportowa: | 554 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 90% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.