{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO Dual USB-C 65W GaN Charger Black EU |
| Opis: | Lenovo Dual - Zasilacz - GaN - AC 100/240 V - 65 wat - złącza wyjściowe: 2 - czarny |
| EAN: | 0195892129110 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100/240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50 - 60 Hz |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 2 x 24 pin USB-C 18+45 W |
| Zasilanie: | 65 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel USB-C 1.5 m |
| Charakterystyka: | Opakowanie - kolorowe pudełko, Gallium Nitride (GaN) |
| Zgodność z normami: | ANATEL, BIS, BSMI, CCC, CMIM, EAC, LVE, RoHS, KC, NRCS, SABS, RCM, SEC, S Mark, SONCAP, ST-COA, TISI, UA, LVD, UL |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 8 - 90% RH |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 5 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Wysokość: | 8.73 cm |
| Waga: | 115 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 12 cm |
| Głębokość transportowa: | 12 cm |
| Wysokość transportowa: | 3.5 cm |
| Waga transportowa: | 225 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.