{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3755061
Kod producenta: AD35P
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 5902701411107
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 0,86 kg
| Opis | |
| Ładowarka Green Cell PRO to najpewniejsze źródło zasilania dla Twojego laptopa. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i układów elektronicznych, abyś był pewien że nie zawiedzie w ważnym momencie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREENCELL AD35P Green Cell PRO Zasilacz Ładowarka do Dell 130W 19.5V 6.7A 7.4mm-5. |
| Opis: | Green Cell PRO - Zasilacz - AC - 130 wat - czarny - dla Dell Inspiron 15R, 17R; Latitude E4300, E5400, E6400, E6400 ATG, E6400 XFR |
| EAN: | 5902701411107 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 7,4 mm (ID: 5,0 mm) - 19.5 V 6.7 A |
| Napięcie wyjściowe: | 19.5 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 6.7 A |
| Zasilanie: | 130 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający |
| Charakterystyka: | Ochrona nadnapięciowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | Dell Inspiron 15R, 17R Dell Latitude E4300, E5400, E6400, E6400 ATG, E6400 XFR |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.