{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47323771
Kod producenta: AK-CH-24
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 5901720139368
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,32 kg
| Opis | |
| Zasilacz Akyga AK-CH-24 to wszechstronne i wydajne rozwiązanie do zasilania szerokiej gamy urządzeń. Jego kompaktowa budowa i lekka konstrukcja ułatwiają transport, a solidna moc wyjściowa wynosząca 140 W zapewnia kompatybilność z wieloma urządzeniami. Dzięki zakresowi napięcia wyjściowego od 5 do 28 V zasilacz ten może szybko ładować urządzenia dzięki wbudowanym technologiom szybkiego ładowania, takim jak Power Delivery 3.0 i Qualcomm Quick Charge 3.0. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, Akyga AK-CH-24 to idealny wybór dla użytkowników poszukujących niezawodnych i szybkich rozwiązań do ładowania. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Ładowarka sieciowa AK-CH-24 140W 3x USB-C + USB-A PD GaN 5-28V / 1.5-5A biała |
| Opis: | Akyga AK-CH-24 - Zasilacz - 140 wat - 5 A - PD 3.0, QC 3.0, GaNFast - 4 złącza wychodzące (USB, USB-C) - biały |
| EAN: | 5901720139368 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Zasilacz |
| Szerokość: | 7 cm |
| Głębokość: | 12.1 cm |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Waga: | 266 g |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Zasilacz | |
| Wymagane napięcie: | AC 110-240 V (50/60 Hz) |
| Złącza wejściowe: | Europlug (przez CEE 7/16) |
| Liczba Złącz Wejścia: | 1 |
| Napięcie zasilające: | 5 - 28 V |
| Złącza wychodzące: | Wszystkich 4: 4 pin USB Typ A, 24 pin USB-C |
| Moc wyjściowa: | 140 wat |
| Maksymalne natężenie prądu: | 5 A |
| Szczegóły urządzenia zasilającego: | USB Typ A 4-pin - 5 V - 30 W - 3 A USB-C 24 pin - 28 V - 140 W - 5 A |
| Technologia Szybkiego Ładowania: | Power Delivery 3.0, Qualcomm Quick Charge 3.0, GaNFast |
| Cechy: | Ochrona przeciwprzepięciowa, ochrona przed prądem przetężeniowym, ochrona przed przegrzaniem, ochrona przeciwzwarciowa |
| Różne | |
| Typ opakowania: | Pudełko eko |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS, REACH |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 10 cm |
| Głębokość transportowa: | 18 cm |
| Wysokość transportowa: | 4 cm |
| Waga transportowa: | 304 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.