{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47310401
Kod producenta: 12UD001WPB
Stan magazynowy: 13 szt.
Kod EAN: 198154062880
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 6,33 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 został zaprojektowany do obsługi szerokiego zakresu potrzeb komputerowych dzięki solidnym funkcjom i wydajności. Zasilany procesorem Intel Core i7 i wyposażony w 16 GB pamięci RAM DDR5, ten komputer osobisty zapewnia płynną wielozadaniowość i wydajną obsługę wymagających aplikacji. Zaawansowany dysk SSD PCIe 4.0 zapewnia szybszy dostęp do danych, zwiększając ogólną produktywność zarówno w zastosowaniach osobistych, jak i profesjonalnych. Skonfigurowany w obudowie typu tower, system ten obsługuje rozbudowę o różne gniazda na dodatkowe dyski i urządzenia peryferyjne. Zintegrowany kodek audio Realtek ALC623-CG poprawia jakość odtwarzania dźwięku, a zakres wilgotności 20% zapewnia optymalną wydajność w różnych warunkach. Wyposażony w wiele opcji łączności, w tym USB-C i HDMI, Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 nadaje się do wielu środowisk, zarówno w biurze, jak i w domu. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkCentre neo 50t G5 Intel Core i7-14700 16GB DDR5 512GB SSD M.2 Slim DVD Writer 9mm 2X2AX+BT W11P 3y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 12UD - Wieża Core i7 i7-14700 / do 5.4 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - Nagrywarka DVD - UHD Graphics 770 - Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - monitor: brak - klawiatura: Angielska - Europejska - czarny - Lenovo TopSeller - z 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| EAN: | 0198154062880 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane: | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Rodzaj produktu: | Wieża |
| Wbudowane urządzenia: | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Czarny |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i7 (14. generacja) i7-14700 |
| Częstotliwość zegara: | 2.1 GHz (rdzeń P) / 1.5 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 5.4 GHz (rdzeń P) / 4.2 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Typ chipsetu: | Intel B760 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 33 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 33 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 5600 MHz |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy: | Niebuforowana, dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność: | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy: | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | DVD±RW Nagrywarka DVD - SATA |
| Czytnik kart | |
| Typ: | Czytnik kart |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej: | Karta pamięci SD |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel UHD Graphics 770 pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Dołączone głośniki: | 1 x głośnik wysokotonowy |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs: | USB |
| Lokalizacja i układ: | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs: | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111K |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy: | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x zewnętrzny 5,25" Slim Line 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Sloty: | 1 PCIe 3.0 x16 - pełna wysokość 1 PCIe 3.0 x1 - pełna wysokość 1 M.2 Card (na SSD) 1 M.2 Card (na WLAN) |
| Interfejsy: | 4 x USB 2.0 (4 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x VGA (1 tylne) 1 x LAN - RJ-45 (1 tylne) 1 x DisplayPort 1.4 (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 przód) (transfer danych, 15 W) 4 x USB 3.2 Gen 1 (4 z przodu) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x mikrofon (1 przód) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Sruba obudowy bez uzycia narzedzi |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | RoHS, WEEE, REACH, TCG Certified, TUV Rheinland Ultra Low Noise Certification, TCO Certified 9.0 |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 260 wat |
| Wydajność: | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Silver |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 14.5 cm |
| Głębokość: | 29.4 cm |
| Wysokość: | 34 cm |
| Waga: | 5.6 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.