{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46488260
Kod producenta: 21FA000GPB
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 197529525036
Stan produktu: Nowy
Waga: 3,39 kg
| Opis | |
| Wydajna mobilna stacja robocza i mobilny komputer stacjonarny w jednym. Intel vPro z procesorami Intel Core HX 13. generacji. Warianty dedykowanych kart graficznych NVIDIA RTX i Intel Arc. Superszybka pamięć operacyjna i masowa oraz doskonałe opcje Wi-Fi. Wybór oszałamiających wyświetlaczy, w tym ekranu dotykowego OLED. Legendarna niezawodność MIL-SPEC, certyfikaty ISV i bezpieczeństwo zapewniane przez ThinkShield. Wykonane z komponentów pochodzących z recyklingu, opakowanie niezawierające plastiku. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad P16 G2 Intel Core i9-13980HX 16inch WQXGA 2x16GB DDR5 1TB SSD M.2 RTX 3500 ADA 12GB WiFi 6E + BT FPR W11P 3Y Premier |
| Opis: | Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 21FA - Konstrukcja zawiasu 180 stopni - Intel Core i9 - 13980HX / do 5.6 GHz - Win 11 Pro - RTX 3500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance - 16" IPS 2560 x 1600 (WQXGA) @ 165 Hz - Wi-Fi 6E - szary sztorm (góra), czerń villi (dół) -klawiatura: Międz. Ang. - z 3 Lata Lenovo Premier Support, zrównoważenie emisji CO2 0,5 t |
| EAN: | 0197529525036 |
| Reklamacje: | 36 Months Premier Support NBD On-site |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Przenośna stacja robocza - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i9 (13. generacja) 13980HX / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.6 GHz |
| Ilość rdzeni: | 24 rdzenie |
| Pamięć podręczna: | 36 MB |
| Chipset: | Intel WM790 |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 192 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Szybkość: | 5600 MHz |
| Szybkość Znamionowa: | 5600 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 4 |
| Puste sloty: | 2 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Poziom RAID: | RAID 0, RAID 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 165 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, technologia Eyesafe, fabryczna kalibracja koloru X-Rite Pantone, przyciemnianie DC, współczynnik ekranu do ciała 83,4% |
| Audio & Video | |
| Konfiguracja Multi-GPU: | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny: | NVIDIA RTX 3500 Ada / Intel UHD Graphics |
| Pamięć video: | 12 GB GDDR6 SDRAM |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów: | 3 monitory zewnętrzne |
| Cechy systemu video: | NVIDIA TXAA, Direct X 12 Ultimate, Obsługa Vulkan, NVIDIA FXAA |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, kamera hybrydowa FHD/IR, Wykrywanie Obecności Osób Ultradźwiękami |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3306 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Atmos |
| Cechy audio: | Wejście: Dolby Voice, dalekiego pola |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, TrackPoint, UltraNav |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Międzynarodowy Angielski |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Odporna na rozlanie płynu, wielodotykowy touchpad, klawisze Fn z kontrolą Komunikacji Zintegrowanej |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja: | Możliwość modernizacji do standardu 4G |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 94 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 230 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery 3.0) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (obsługa 8K) Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta SD Express) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | NVIDIA RTX Desktop Manager |
| Różne | |
| Kolor: | Szary sztorm (góra), czerń villi (dół) |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), włókno szklane (dół), polisiarczek fenylenu (dół) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy: | Hasło administratora, hasło włączenia zasilania, RapidCharge, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, samonaprawiający się BIOS, hasło NVMe, wykrywanie manipulacji przy osłonie dolnej |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka zasilania |
| Zgodność z normami: | RoHS, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TCG Certified, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TCO Certified 9.0 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 36.4 cm x 26.6 cm x 3.023 cm |
| Waga: | 2.95 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+: | Yes |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Premier Support, zrównoważenie emisji CO2 0,5 t |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 8 - 95% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.