{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48088382
Kod producenta: 64B8UAT1EU
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 198157434455
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 10,50 kg
| Opis | |
| Monitor Lenovo ThinkVision T27qd-4v został zaprojektowany z myślą o płynnym działaniu, łącząc klarowność obrazu i funkcje zwiększające produktywność. Ten 27-calowy monitor stacjonarny oferuje natywną rozdzielczość 2560 x 1440 i dynamiczny współczynnik kontrastu 3000000:1, zapewniając ostry obraz i żywe kolory. Powłoka przeciwodblaskowa i szerokie kąty widzenia zapewniają łatwą widoczność treści z wielu pozycji, dzięki czemu monitor nadaje się do środowisk współpracy. Wyposażony w zaawansowaną technologię, monitor posiada takie funkcje, jak technologia Smart Power, która optymalizuje zużycie energii, oraz technologia Natural Low Blue Light, zaprojektowana w celu zmniejszenia zmęczenia oczu podczas długotrwałego użytkowania. Wbudowana kamera i czujnik wykrywania ludzi ułatwiają prowadzenie wideokonferencji. Dzięki wielu opcjom łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C, a także 100-watowemu zasilaniu USB, ThinkVision T27qd-4v można zintegrować z każdym miejscem pracy. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkVision T27QD-4v 27inch IPS QHD 16:9 120Hz 300 cd/m2 4ms HDMI DP USB 3.2. G1 Type-C |
| Opis: | Lenovo ThinkVision T27qd-4v - Monitor LED - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, 2xDisplayPort, 2xUSB-C - głośnik(i) - czarne zaćmienie |
| EAN: | 0198157434455 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2386640 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C, kamerka internetowa, czujnik światła otoczenia, czujnik Wykrywania Ludzi |
| Zasilanie USB: | 100 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.0777 mm |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% BT.709, 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego, wartość ekstremalna), 6 ms (typowe szare do szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | High Bit Rate 2 (HBR2), technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), faseta 2 mm (bok), technologia Smart Power, technologia Natural Low Blue Light, kalibracja jasności, Automatyczny Czujnik Jasności Otoczenia, Menadżer floty wyświetlaczy Lenovo (LDFM), Smart Face Framing, Wielokrotne wykrywanie osób, Smart Volume Control, Conference Indicator |
| Kolor: | Czarne zaćmienie |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.36 cm x 20 cm x 58.42 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 7.2 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika: | 5 Mpx |
| Cechy: | Kamera IR |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ: | Mikrofon |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | USB-C 3,2 Generacji 1 upstream (moc do 100 W) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream USB 3.2 Generacji 1. downstream (BC 1.2) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 15 W) HDMI DisplayPort 1.4 Wyjście DisplayPort 1.4 USB-C/DisplayPort 1.4 Alt Mode LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Obsługa Tiny, Lustrowany przycisk zasilania |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-C na USB-C |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, Certyfikacja Komfortu Oka TUV Rheinland (5 gwiazdek) |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 24 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 23.4 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 173 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.36 cm - głębokość: 20 cm - wysokość: 58.42 cm - waga: 7.2 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.36 cm - głębokość: 20 cm - wysokość: 42.92 cm - waga: 7.2 kg Bez podstawki - szerokość: 61.36 cm - głębokość: 5 cm - wysokość: 40.48 cm - waga: 5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 78.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 48 cm |
| Waga transportowa: | 10.5 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.