{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO Yoga 16inch Sleeve Grey |
| Opis: | Lenovo - Pokrowiec na notebook - 16" - szary |
| EAN: | 0195892078524 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Pokrowiec na notebook |
| Tworzywo produktu: | Polietylen tereftalanu (PET), poliuretan |
| Szerokość: | 39 cm |
| Głębokość: | 0.58 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Waga: | 286 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 39 cm x 29 cm x 0.58 cm / 306 g |
| Kompatybilność notebooka: | 16" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka: | 35.6 cm x 24.7 cm x 1.99 cm |
| Dodatkowe przegrody: | Kieszeń na akcesoria |
| Cechy: | Materiały z recyklingu, klapka z zamknięciem na magnes |
| Rodzaj zamknięcia: | Zapięcie magnetyczne |
| Kolor: | Szary |
| Różne | |
| Cechy: | Lekki, pochłanianie wstrząsów |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.