{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47812088
Kod producenta: F0J2001FPB
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 198157313507
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 10,40 kg
| Opis | |
| Stworzony dla twórców, idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń Całkowita elastyczność– obróć, podnieś lub pochyl urządzenie i dopasuj je do swoich potrzeb Koputer AIO o przekątnej 27" idealny do kreatywnej pracy i produktywności Napędzany procesorami Intel Core Ultra dla najwyższej wydajności. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO Yoga AIO Intel Core U9 285H 27inch QHD 32GB 1TB SSD RTX 4050 W11P Luna Gray |
| Opis: | Lenovo Yoga AIO 27IAH10 F0J2 - Wszystko-w-jednym z podstawką - Core Ultra 9 285H / do 5.4 GHz - RAM 32 GB - SSD 1 TB - NVMe - GeForce RTX 4050 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Pro - monitor: LED 27" 2560 x 1440 (QHD) @ 120 Hz - klawiatura: angielski - księżycowy szary |
| EAN: | 0198157313507 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu: | Wszystko-w-jednym - z podstawką |
| Wbudowane urządzenia: | 4 głośniki, ładowarka bezprzewodowa, Default Air Cooler, Domyślny lightning |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Księżycowy szary |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 9 (Seria 2) 285H |
| Max Turbo Speed: | 5.4 GHz |
| Ilość rdzeni: | 16-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 13 TOPS |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 24 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 24 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 32 GB |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 7467 MT/s |
| Cechy: | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji: | Dostarczona pamięć jest wlutowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność: | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | LED - IPS |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Rozdzielczość natywna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 120 Hz |
| Wyświetlacz szerokoekranowy: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Cechy monitora: | Przeciwoślepieniowy |
| Sterownik grafiki | |
| Konfiguracja Multi-GPU: | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny: | NVIDIA GeForce RTX 4050 / Intel Graphics |
| Pamięć video: | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Głośniki: | Głośniki JBL |
| Dołączone głośniki: | 2 x głośnik wysokotonowy 2 x głośnik niskotonowy |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość (MP): | 5 Mpx |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Lenovo Euterpe Wireless Keyboard |
| Możliwość dołączenia: | Bezprzewodowe |
| Lokalizacja i układ: | Angielski |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Lenovo Wireless Euterpe Mouse |
| Możliwość dołączenia: | Bezprzewodowa |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ: | Mikrofon macierzy podwójnej |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy: | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 tylny, 1 boczny) 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 bok, 2 tył) 1 x wejście HDMI (1 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x LAN (1 tylne) 1 x słuchawki/mikrofon (1 strona) |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TUV Rheinland Flicker Free Certification, Energy-Related Products (ErP) Lot 7, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 230 wat |
| Wydajność: | 89% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata - od drzwi do drzwi |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 61.36 cm |
| Głębokość: | 23.5 cm |
| Wysokość: | 56.55 cm |
| Waga: | 9.4 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.