{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Komputery HP ProStudio 2 to potężne i przystępne cenowo rozwiązanie dla firm. HP ProStudio 2 AiO G2i to elegancki i potężny komputer stacjonarny typu wszystko w jednym, zaprojektowany z myślą o hybrydowych środowiskach pracy. Jest wyposażony w potężny procesor Intel Core i narzędzia do współpracy w nowoczesnej, oszczędzającej miejsce konstrukcji. Zaprojektowany z myślą o niezawodności komputer stacjonarny pozwala użytkownikom skupić się na tym, co ważne. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP ProStudio 2 AiO G2i Intel Core 5 120U 23.8inch 16GB 512GB SSD W11P |
| Opis: | HP ProStudio 2 G2i - Wszystko-w-jednym Core 5 120U / do 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4 - Win 11 Pro - monitor: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - odlotowa czerń - Smart Buy |
| EAN: | 0199896452663 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu: | Wszystko-w-jednym |
| Wbudowane urządzenia: | Podwójne głośniki 2 W |
| Czujniki: | HP Tamper Lock |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Odlotowa czerń |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 5 (Seria 1) 120U |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz (rdzeń P) / 3.8 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Możliwość aktualizacji procesora: | Bez możliwości modernizacji |
| Główne cechy procesora: | Intel Turbo Boost Technology 2, Technologia Hyper-Threading, Intel Smart Cache, liczba wątków - 12 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 12 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 5200 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 |
| Pojemność: | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu: | PCI Express |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | LED - IPS |
| Wielkość przekątnej: | 23.8" |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 100 Hz |
| Wyświetlacz szerokoekranowy: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Czas reakcji: | 14 ms |
| Jasność obrazu: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu obrazu: | 1000:1 |
| Cechy monitora: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Interfejsy wideo: | HDMI |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość (MP): | 5 Mpx |
| Cechy: | Aparat IR, kamerka wysuwana |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Klawiatura, mysz |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | HP 175C |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | HP 175C |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ: | Mikrofon macierzy podwójnej |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111HSH-CG |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Realtek RTL8852BE-VT |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4 |
| Cechy: | Podwójny strumień (2x2), uaktywnienie z sieci LAN (WoL), PXE 2.1 support |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3i, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (na WLAN) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2280 (zgodność z pamięcią wewnętrzną) |
| Interfejsy: | 2 x USB-C 3.2 Gen 2x2/DisplayPort - Type C (2 tylne) 1 x USB 3.2 Gen 2 - Type A (1 tylne) 2 x USB 2.0 - Type A (2 tylne) 1 x słuchawki/mikrofon (1 tylne) (Obsługa zestawów słuchawkowych CTIA i OMTP) 1 x wyjście HDMI (1 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | Słabe światło halogenowe |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Nazwa Urządzenia Zasilającego: | HP Smart AC Adapter |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 90 wat |
| Wydajność: | 88% (115VAC) / 89% (230VAC) |
| Korekta współczynnika mocy: | Tak (aktywne) |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Oprogramowanie: | HP Client Catalog (darmowe pobranie), HP Client Management Script Library (do pobrania za darmo), HP Cloud Recovery, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, Pakiety sterowników HP (darmowe pobieranie), HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP Manageability Integration Kit (do pobrania za darmo), HP Power Manager z menedżerem stanu akumulatora (do pobrania), HP PC Hardware Diagnostics, McAfee LiveSafe (30-dniowa subskrypcja), myHP, Xerox DocuShare (wersja próbna na 90 d.), HP Sure Click, Audio Permanent Disable, HP Wolf Security for Business, HP BIOS Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Recover, Aktualizacja BIOS-u przez sieć, Secured-Core PC Enable, HP BIOSphere, Absolute Persistence Module, Zwiększone bezpieczeństwo logowania Windows Hello (ESS) Włącz, HP Wake on WLAN, HP Secure Erase, HP DriveLock, HP Sure Start, HP Sure Admin, HP Sure Run, HP Hotkey Support, HP Services Scan, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Smart Support, HP MAC Address Manager, HP Support Assistant, HP Notifications, Poly Camera Pro, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, Poly Lens, Edge Customization, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HSA Fusion do użytku komercyjnego |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | 54.03 cm - 18.49 cm - 47.57 cm - 5.28 kg - z podstawą (regulowana wysokość podstawy) 54.03 cm - 18.49 cm - 43.67 cm - 5.28 kg - z podstawą (stała wysokość podstawy) |
| Waga: | 5.28 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 64.1 cm |
| Głębokość transportowa: | 27.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.5 cm |
| Waga transportowa: | 8.5 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.