{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| HP EliteStudio z serii 8 AIO to potężne, bardzo bezpieczne i niezawodne komputery dla firm, przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników. Wydajność wspomagana sztuczną inteligencją oraz najnowszym procesorem Intel Core Ultra i maksymalnie 13 TOPS NPU. Komputer HP EliteStudio 8 AiO G1i AI oferuje zaawansowane zabezpieczenia, maks. 4 TB pamięci masowej M.2 i rewelacyjną konstrukcję, dzięki czemu idealnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni roboczych. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP EliteStudio 8 AiO G1i Intel Core Ultra 7 265 27inch 16GB 512GB W11P 3YW |
| Opis: | HP EliteStudio 8 G1i AI - Wszystko-w-jednym Core Ultra 7 265 / do 5.2 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Pro - monitor: LED 27" - srebrny szczupak - Smart Buy - z Wsparcie stacjonarne HP przez 3 lata z następnym dniem roboczym |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane: | Wsparcie stacjonarne HP przez 3 lata z następnym dniem roboczym |
| Rodzaj produktu: | Wszystko-w-jednym |
| Wbudowane urządzenia: | Głośnik |
| Czujniki: | HP Tamper Lock |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Srebrny szczupak |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265 |
| Częstotliwość zegara: | 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| L2 cache: | 36 MB |
| Główne cechy procesora: | Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache, Intel Turbo Boost Max 3.0 |
| Typ chipsetu: | Intel Q870 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | Pamięć podręczna L3 - 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 5600 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 |
| Pojemność: | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu: | PCI Express |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | LED |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wyświetlacz szerokoekranowy: | Tak |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC |
| Jasność obrazu: | 350 cd/m² |
| Cechy monitora: | Tryb krajobrazu, tryb portretu |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość (MP): | 5 Mpx |
| Cechy: | HDR (High Dynamic Range), stała kamera IR (wsuwana) |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | HP 125 v2 |
| Interfejs: | USB |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | HP 125 |
| Interfejs: | USB |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ: | Mikrofon macierzy podwójnej |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | PCI Express Mini Card (M.2) |
| Kontroler ethernet: | Intel I219-LM |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy: | Podwójny strumień (2x2) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, CERTYFIKAT Wi-Fi, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (na WLAN) |
| Interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (ładowanie) 2 x USB 3.2 Gen 2 - Type A (ładowanie) 2 x USB 3.2 Gen 1 - Type A 1 x słuchawki/mikrofon 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x DisplayPort 2.0 1 x wyjście HDMI 1 x Thunderbolt 4/USB4 (100W USB Power Delivery, przełącznik KVM) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | TCG Certified, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 280 wat |
| Wydajność: | 93% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Oprogramowanie: | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Setup Integrated OOBE, HP Notifications, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP DriveLock, myHP, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Start, myHP z obsługą Multicamera, Audio Permanent Disable, Poly Lens, Secured-Core PC Enable, Aktualizacja BIOS-u przez sieć |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 61.34 cm |
| Głębokość: | 5.25 cm |
| Wysokość: | 37.17 cm |
| Waga: | 7.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 74 cm |
| Głębokość transportowa: | 22.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 48 cm |
| Waga transportowa: | 16.75 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.