{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47747505
Kod producenta: MODERN AM272P 1M-845EU
Stan magazynowy: 13 szt.
Kod EAN: 4711377233866
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 11,33 kg
| Opis | |
| MSI Modern AM272P 1M to komputer osobisty typu all-in-one, zaprojektowany z myślą zarówno o wydajności, jak i rozrywce. Wyposażony w żywy 27-calowy wyświetlacz Full HD, urządzenie obsługuje rozdzielczość 1920 x 1080, zapewniając wyraźny i szczegółowy obraz. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni, co pozwala cieszyć się przyjemnym obrazem z różnych pozycji. Urządzenie jest wyposażone w wydajny procesor Intel Core 7 z prędkością turbo do 5,4 GHz, w połączeniu z 16 GB pamięci RAM DDR5, co zapewnia płynną pracę podczas wielozadaniowości i wymagających aplikacji. Dzięki dyskowi SSD o pojemności 1 TB, MSI Modern AM272P 1M oferuje szybkie czasy ładowania i dużo miejsca na dokumenty i multimedia. Zintegrowane funkcje audio, takie jak dźwięk przestrzenny 2.1, poprawiają wrażenia multimedialne, a regulowana podstawka i wbudowana kamera internetowa z funkcją Windows Hello zapewniają użytkownikom wygodę i elastyczność. Opcje łączności obejmują wiele portów USB, wejścia i wyjścia HDMI, Gigabit Ethernet oraz obsługę Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3, co ułatwia pozostawanie w kontakcie w każdym miejscu. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI Modern AM272P 1M-845EU Intel Core 7 150U 27inch FHD 2x8GB 1TB M.2 PCIe 802.11 AX and BT 5.3 W11P (P) |
| Opis: | MSI Modern AM272P 1M 845EU - Wszystko-w-jednym Core 7 150U / do 5.4 GHz - RAM 16 GB - SSD 1 TB - NVMe - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - monitor: LED 27" 1920 x 1080 (Full HD) - czarny |
| EAN: | 4711377233866 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu: | Wszystko-w-jednym - z regulowaną podstawką |
| Wbudowane urządzenia: | Układ chłodzenia Silent PRO |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 7 150U |
| Częstotliwość zegara: | 1.8 GHz (rdzeń P) / 1.2 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 5.4 GHz (rdzeń P) / 4 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 12 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 12 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 2800 MHz |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 2800 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 0 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 2 x 8 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 |
| Pojemność: | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | 1 x SATA |
| Rodzaj interfejsu kontrolera: | SATA 6Gb/s |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | LED - IPS |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wyświetlacz szerokoekranowy: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu obrazu: | 1000:1 |
| Cechy monitora: | Przeciwoślepieniowy, czas reakcji 14 ms, podstawa nachylana (-4°- 20°) |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Interfejsy wideo: | HDMI |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Przestrzenny 2,1-kanałowy |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Dołączone głośniki: | 2 x kanał prawy / lewy |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość (MP): | 2 megapiksele |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Cechy: | Windows Hello |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | RF1430 |
| Możliwość dołączenia: | Bezprzewodowe |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | MA04 |
| Możliwość dołączenia: | Bezprzewodowa |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111H |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Bluetooth 5.3, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card |
| Interfejsy: | 1 x słuchawki/mikrofon 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x USB-C 3.2 Gen 2 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB 2.0 1 x wejście HDMI 1 x wyjście HDMI |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | FCC Part 15 Class B, UL/cUL, BSMI, VCCI, RCM, C-Tick |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Moc wyjściowa: | 120 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | - 9.85 kg |
| Szerokość: | 61.175 cm |
| Głębokość: | 19.468 cm |
| Wysokość: | 56.148 cm |
| Waga: | 7.5 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.