{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| HP EliteStudio z serii 8 AIO to potężne, bardzo bezpieczne i niezawodne komputery dla firm, przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników. Wydajność wspomagana sztuczną inteligencją oraz najnowszym procesorem Intel Core Ultra i maksymalnie 13 TOPS NPU. Komputer HP EliteStudio 8 AiO G1i AI oferuje zaawansowane zabezpieczenia, maks. 4 TB pamięci masowej M.2 i rewelacyjną konstrukcję, dzięki czemu idealnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni roboczych. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP EliteStudio 8 AiO G1i Intel Core Ultra 7 265 27inch 16GB 1TB SSD W11P |
| Opis: | HP EliteStudio 8 G1i AI - AI PC - wszystko-w-jednym Core Ultra 7 265 / do 5.3 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - NVMe - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - monitor: LED 27" 2560 x 1440 (QHD) @ 75 Hz - srebrny szczupak - Smart Buy |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Technologia platformy: | Intel vPro Enterprise |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Poziom AI: | AI PC |
| Rodzaj produktu: | Wszystko-w-jednym |
| Wbudowane urządzenia: | Głośnik |
| Czujniki: | HP Tamper Lock, czujnik koloru otoczenia |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Srebrny szczupak |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265 |
| Częstotliwość zegara: | 2.4 GHz (rdzeń P) / 1.8 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 5.3 GHz (rdzeń P) / 4.6 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| L2 cache: | 36 MB |
| Główne cechy procesora: | Technologia Intel Turbo Boost, liczba wątków - 20 |
| Typ chipsetu: | Intel Q870 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | Pamięć podręczna L3 - 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 5600 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD |
| Pojemność: | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | LED - IPS |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Rozdzielczość natywna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 75 Hz |
| Wyświetlacz szerokoekranowy: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Rozstaw pikseli: | 0.2331 mm |
| Czas reakcji: | 14 ms |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu obrazu: | 1000:1 |
| Cechy monitora: | Cykl życia podświetlenia 30 000 godz., głębia kolorów 16,7 miliona, przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, regulowany kąt nachylenia, tryb krajobrazu, tryb portretu |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Max częstotliwość próbkowania: | 192 kHz |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość (MP): | 5 Mpx |
| Cechy: | HDR (High Dynamic Range), stała kamera IR (wsuwana), aparat IR |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | HP 125 v2 |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | HP 125 |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ: | Mikrofon macierzy podwójnej |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Intel I219-LM |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11b, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Bluetooth 5.4, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Cechy: | Podwójny strumień (2x2) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11e, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, CERTYFIKAT Wi-Fi |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (na WLAN) |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 2 (1 dolny, 1 tylny) 1 x słuchawki/mikrofon (1 element dolny) (Obsługa zestawów słuchawkowych CTIA i OMTP) 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 element dolny) (ładowanie 15W) 1 x wyjście HDMI (1 tylne) 1 x LAN - RJ-45 (1 tylne) 1 x DisplayPort 2.1 (1 tylne) 1 x Thunderbolt 4/USB4 (1 tylne) (100W USB Power Delivery, przełącznik KVM) 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 tylne) (funkcja budzenia) 1 x USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | FIPS 140-2 Poziomu 2, Common Criteria EAL4+, MIL-STD 810H, słabe światło halogenowe |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 90 - 264 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 280 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Wydajność: | 90% at 20% Load (115 VAC), 90% at 20% Load (230 VAC), 92% at 50% Load (115 VAC), 92% at 50% Load (230 VAC), 89% at 100% Load (115 VAC), 89% at 100% Load (230 VAC) |
| Korekta współczynnika mocy: | Tak (aktywne) |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Oprogramowanie: | Audio Permanent Disable, HP BIOS Recovery, HP BIOSphere, HP Secure Erase, HP Sure Admin, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Sense, HP Sure Recover, HP Sure Start, HP Client Catalog (darmowe pobranie), HP Client Management Script Library (do pobrania za darmo), HP Cloud Recovery, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, Pakiety sterowników HP (darmowe pobieranie), HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP Manageability Integration Kit (do pobrania za darmo), HP Patch Assistant (do pobrania za darmo), HP Notifications, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, myHP, myHP z obsługą Multicamera, Poly Lens, Poly Camera Pro, HP Hotkey Support, HP Privacy Settings, HP Services Scan, HP Setup Integrated OOBE, HP Smart Support, HP Support Assistant, HSA Fusion do użytku komercyjnego, Aktualizacja BIOS-u przez sieć, HP DriveLock, Secured-Core PC Enable, HP Wolf Security for Business, Absolute Persistence Module |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 1 rok - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 61.3 cm |
| Głębokość: | 37.2 cm |
| Wysokość: | 5.3 cm |
| Waga: | 7.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 74 cm |
| Głębokość transportowa: | 22.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 48 cm |
| Waga transportowa: | 16.8 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.