{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Skorzystaj ze znakomitej szybkości druku oferowanej przez urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XM5365. Jego funkcje i wydajność sprawdzą się nawet w dużych grupach roboczych. Wszechstronna technologia obsługi papieru sprawia, że drukowanie jest bardziej niezawodne, podzespoły obrazujące o długiej żywotności wydłużają czas pracy, a przemyślana konstrukcja ułatwia serwisowanie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 25B1230 MFP Lexmark XM5365 (Total 4 yrs w/ Mkits) |
| Opis: | Lexmark XM5365 - Drukarka wielofunkcyjna - czarno-biały - laser - 216 x 355 mm (oryginalny) - A4/Legal (nośnik) - do 61 str/min (kopiowanie) - do 61 str/min (drukowanie) - 650 arkusze - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| EAN: | 0734646664707 |
| Gwarancja producenta: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Czcionki drukarkowe: | Bitmapowe PCL x 2 Skalowalne PostScript x 158 Skalowalne PCL x 84 Bitmapowy PPDS x 5 Skalowalny PPDS x 39 |
| Rodzaj urządzenia: | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu: | Papier zwykły |
| Technologia druku: | Laser - monochromatyczny |
| Normatywny cykl pracy(maks.): | 300000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna: | 5000 - 75 000 stron |
| Rozmiar przekątnej ekranu: | 7" |
| Wyświetlacz Obsługa Kolorów: | Kolor |
| Cechy wyświetlacza: | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia: | Tak |
| Interfejs: | USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| Mozliwe AirPrint: | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego: | Skanowanie do e-mail, skanuj do sieci, skanuj do FTP, skanuj do hosta USB, wewnętrzne gniazdo karty |
| Pamięć | |
| Pamięć standardowa: | 2 GB |
| Maks. pamięć obsługiwana: | 6 GB |
| Kopiowanie | |
| Maksymalna prędkość kopiowania: | Do 61 str/min |
| Maks. powiększenie dokumentu: | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu: | 25% |
| Automatyczny duplex: | Tak |
| Drukowanie | |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania: | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Drukowania: | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania: | Do 61 str/min |
| Sterowniki drukarki / Emulacje: | PCL 5e, PCL 6, PostScript 3, PPDS, PDF 1.7, XPS |
| Technologia wygładzania obrazu: | 1200 IQ, 2400 IQ |
| Automatyczny dupleks: | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego: | 4.2 sek |
| Skanowanie | |
| Element skanujący: | CCD |
| Automatyczne dupleksowanie: | Tak |
| Rodzielczość optyczna: | 600 x 600 dpi |
| Faks | |
| Kompatybilność G3: | Super G3 |
| Maks. szybkość przesyłu: | 33.6 Kbps |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
| Maks. format oryginału: | 216 x 355 mm |
| Rodzaj oryginału: | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów: | 200 arkusze |
| Max rozmiar nośnika: | A4/Legal |
| Max waga nośnika: | 203 g/m² |
| Rodzaj obsługiwanych nośników: | Folie do przezroczy, koperty, papier zwykły, etykiety, kartki |
| Rozmiary obsługiwanych nośników: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), Folio (216 x 330 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), Statement (139,7 x 215,9 mm), Oficio (216 x 343 mm) |
| Rozmiar koperty: | US No 10 (104,7 x 241,3 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Monarch (98,4 x 190,5 mm), US No 9 (98,6 x 225,6 mm) |
| Pojemność nośników standardowych: | 650 arkusze |
| Maks. pojemność nośników: | 3300 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego: | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych: | 550 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły: | Taca wejściowa - 550 arkusze waga: 60 g/m² - 176 g/m² Podajnik boczny - 100 arkusze Taca wyjściowa - 200 arkusze Taca wyjściowa - 550 arkusze |
| Prędkość: | Drukowanie: do 61 str/min (A4) - czarno-biały Drukowanie: do 37 ark/min (A4) - dupleks czarno-biały Kopiowanie: do 61 str/min (A4) - czarno-biały Kopiowanie: do 39 ark/min (A4) - dupleks czarno-biały Skanowanie: do 144 ark/min (A4) - kolor dwustronne Skanowanie: do 150 ark/min (Letter A) - kolor dwustronne Skanowanie: do 72 ark/min (A4) - czarno-biały Skanowanie: do 75 ark/min (Letter A) - czarno-biały Skanowanie: do 72 ark/min (A4) - kolor Skanowanie: do 75 ark/min (Letter A) - kolor Skanowanie: do 144 ark/min (A4) - dupleks czarno-biały Skanowanie: do 150 ark/min (Letter A) - dupleks czarno-biały |
| Połączenia | |
| Interfejsy: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 2 x USB 2.0 — host - 4 pin USB Typ A 1 x Gigabit LAN - RJ-45 |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności: | SSL, LEAP, TLS, IPsec, 802.1x, ARP, TTLS, PEAP, MD5, MS-CHAPv2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | SuSE Linux Enterprise Server 10, SuSE Linux Enterprise Server 11, SunSoft Solaris x86 10, IBM AIX 6.1, Apple Mac OS X 10.6, Apple Mac OS X 10.7, Red Hat Enterprise Linux WS 6.0, IBM AIX 7.1, Apple Mac OS X 10.8, SunSoft Solaris x86 11, Apple Mac OS X 10.9, MS Windows 7 (32/64 bitów), Debian Linux 7.0, Apple Mac OS X 10.10, Windows 8 (32/64-bits), Windows 8.1 (32/64-bits), Windows 10, Apple Mac OS X 10.11, openSUSE 13.2, Debian Linux 8.0, SuSE Linux Enterprise Server 12, Red Hat Enterprise Linux WS 7.0, macOS 10.12, Fedora 24, openSUSE 42.3, Ubuntu Linux 16.04 LTS, Fedora 23 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii podczas pracy: | 830 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania: | 41.5 wat |
| Zużycie energii w spoczynku: | 1.8 wat |
| Różne | |
| Czas wydruku pierwszej kopii w trybie czarno-białym: | 4.2 sek |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x pojemnik z tonerem - do 11000 stron 1 x bęben - do 150000 stron przy zapełnieniu 5% |
| Zgodność ze standardami: | Certyfikat FCC Class A, C-Tick, CISPR 22 Klasa A, cUL, NOM, CCC, DOC, ICES-003 Klasa A, SII, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, KCC, IEC 60825-1, FDA, UL-AR, GOST-R, EN 60825-1, BSMI Class A, KC, CECP, CEL, VCCI Class A, Bel GISS, ECMA-370, TER, ISO 532B, TED, CCD 035 EcoLogo, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok - u użytkownika Gwarancja ograniczona - części - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 55.88 cm |
| Głębokość: | 57.84 cm |
| Wysokość: | 73.91 cm |
| Waga: | 44.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 70 cm |
| Głębokość transportowa: | 73.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 102 cm |
| Waga transportowa: | 57.1 kg |
| Parametry środowiska | |
| Emisja dźwięku: | 60 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 8 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.