{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3890055
Kod producenta: 55B0ZA0
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 734646710091
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 1,12 kg
| Opis | |
| Niezmiennie wyjątkowa jakość obrazów. Długotrwała niezawodność systemu. Wyjątkowy zrównoważony rozwój. Innowacyjny system drukowania niewymagający potrząsania. Wybierz oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Lexmark, aby uzyskać oryginalną jakość wydruku. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 55B0ZA0 Photoconductor Unit black and colour standard capacity 40.000 pages 1-pack |
| Opis: | Lexmark - Moduł bębna światłoczułego LCCP - dla Lexmark B3340dw, B3442dw, MB3442adw, MS331dn, MS431dn, MX331adn, MX431adn |
| EAN: | 0734646710091 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 12 cm |
| Głębokość transportowa: | 30 cm |
| Wysokość transportowa: | 36 cm |
| Waga transportowa: | 1.06 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Moduł bębna światłoczułego |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Uzysk: | Do 40000 stron |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark B3340dw, B3442dw, MB3442adw, MS331dn, MS431dn, MX331adn, MX431adn |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.