{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Niezmiennie wyjątkowa jakość obrazów. Długotrwała niezawodność systemu. Wyjątkowy zrównoważony rozwój. Innowacyjny system drukowania niewymagający potrząsania. Wybierz oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Lexmark, aby uzyskać oryginalną jakość wydruku. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK B220Z00 Bęben Lexmark B220Z00 Black 12 000 str. B2236bw / MB2236adw |
| Opis: | Lexmark - Czarny - oryginał - moduł obrazowania drukarki LRP - dla Lexmark B2236dw, MB2236adw, MB2236adwe, MB2236i |
| EAN: | 0734646690522 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 12.3 cm |
| Głębokość transportowa: | 38 cm |
| Wysokość transportowa: | 23.5 cm |
| Waga transportowa: | 770 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Moduł obrazowania drukarki |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Uzysk: | Do 12000 stron przy zapełnieniu 5% |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Return Program (LRP) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark B2236dw, MB2236adw, MB2236adwe, MB2236i |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.