{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2522567
Kod producenta: 72K0P00
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 734646582667
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 2,10 kg
| Opis | |
| Olbrzymi krok naprzód pod względem długotrwałości działania. Wyjątkowa jakość i maksymalna wydajność stanowią gwarancję udanej inwestycji w efektywność - i w przyszłość firmy. Oryginalne materiały eksploatacyjne Lexmarka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby optymalnie współdziałać z drukarką Lexmarka, gwarantując znakomitą jakość wydruku od pierwszej do ostatniej strony. |
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 72K0P00 Bęben Lexmark 72K0P00 black 175 000 str. C6160 / CS820 / CX825 / CX860 |
| Opis: | Lexmark - Moduł bębna światłoczułego LCCP - dla Lexmark CS820, CS827, CX820, CX825, CX827, CX860, XC6152, XC6153, XC8160, XC8163 |
| EAN: | 0734646582667 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 59 cm |
| Głębokość transportowa: | 24.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 21.2 cm |
| Waga transportowa: | 2.08 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Moduł bębna światłoczułego |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Uzysk: | Do 175 000 stron |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark CS820de, CS820dte, CS820dtfe, CS827de, CX820de, CX820dtfe, CX825de, CX825dte, CX825dtfe, CX827de, CX860de, CX860dte, CX860dte with Asset Tag, CX860dtfe, XC6152, XC6152dtfe, XC6153, XC6153de, XC8160, XC8163, XC8163de |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.