{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2155699
Kod producenta: 54G0P00
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 734646534642
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 1,15 kg
| Opis | |
| Wybierz oryginalny moduł bębna światłoczułego Lexmarka, aby uzyskać oryginalną jakość wydruku. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 54G0P00 Bęben Lexmark black 125 000 str. MS911de / MX910de / MX910dxe / MX911de |
| Opis: | Lexmark 540P - Moduł bębna światłoczułego LCCP - dla Lexmark MS911de, MX910de, MX910dte, MX910dxe, MX911de, MX911dte, MX912de, MX912dxe |
| EAN: | 0734646534642 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 11.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 63.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 14.2 cm |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Moduł bębna światłoczułego |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Uzysk: | Do 125000 str. |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark MS911de, MX910de, MX910dte, MX910dxe, MX911de, MX911dte, MX912de, MX912dxe |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.