{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK B232000 Toner Lexmark black 3 000 str. B2338dw / B2442dw / B2546dn / B2546dw |
| Opis: | Lexmark - Czarny - oryginał - Toner LCCP, LRP - dla Lexmark B2338, B2442, B2546, B2650, MB2338, MB2442, MB2546, MB2650 |
| EAN: | 0734646668002 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 13.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 39.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.1 cm |
| Waga transportowa: | 861 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 3000 stron ISO/IEC 19752 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark B2338DW, B2442dw, B2546dw, B2650DN, B2650dw, MB2338adw, MB2442adwe, MB2546ade, MB2546adwe, MB2650adwe |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.