{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2521765
Kod producenta: 74C20K0
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 734646601368
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 0,33 kg
| Opis | |
| Niezmiennie wyjątkowa jakość obrazów. Długotrwała niezawodność systemu. Niezrównana ekologiczność. Innowacyjny system drukowania niewymagający potrząsania. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 74C20K0 Toner Lexmark black 3 000 str. zwrotny CS720de / CS720dte / CS725de |
| Opis: | Lexmark - Czarny - oryginał - Toner LCCP, LRP - dla Lexmark CS720de, CS720dte, CS725de, CS725dte, CX725de, CX725dhe, CX725dthe |
| EAN: | 0734646601368 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 10 cm |
| Głębokość transportowa: | 19 cm |
| Wysokość transportowa: | 16 cm |
| Waga transportowa: | 369 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 3000 stron ISO/IEC 19798 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark CS720de, CS720dte, CS725de, CS725dte, CX725de, CX725dhe, CX725dthe |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.