{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK C4342 A4 Color Laser Printer 40ppm |
| Opis: | Lexmark C4342 - Drukarka - kolorowy - Duplex - laser - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - do 40 str/min (mono) / do 40 str/min (kolor) - pojemność: 650 arkusze - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| EAN: | 0734646729154 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ drukarki: | Drukarka grupy roboczej - laser - kolorowy |
| Drukarka | |
| Prędkość drukowania: | Do 40 str/min - Czerń i biel (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm) Do 40 str/min - kolor (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm) |
| Wbudowane urządzenia: | Ekran dotykowy |
| Rozmiar ekranu podglądu: | 4.3" |
| Technologia przyłączania: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| Mozliwe AirPrint: | Tak |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W): | 2400 x 600 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor): | 2400 x 600 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Czerń i Biel): | 2400 x 600 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Kolor): | 2400 x 600 dpi |
| Automatyczny dupleks: | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego: | 6.4 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze: | 7 sek |
| Cechy drukarki: | Wewnętrzne gniazdo karty |
| Obługa nośników: | Taca uniwersalna na 100 arkuszy, podajnik papieru na 550 arkuszy |
| RAM | |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.): | 1 GB / 1 GB (maks.) |
| Obsługa nośników | |
| Typy nośników: | Koperty, etykiety, papier zwykły, papier plakatowy |
| Klasa nośników: | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Rozmiary nośników: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), Folio (216 x 330 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), Statement (139,7 x 215,9 mm), Oficio (216 x 343 mm) |
| Rozmiary kopert: | US No 10 (104,7 x 241,3 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Monarch (98,4 x 190,5 mm), US No 9 (98,6 x 225,6 mm) |
| Całkowita pojemność nośników: | 650 arkusze |
| Podajniki nośników: | Podajnik wielofunkcyjny: 1 x automatyczny - 100 arkusze Taca wejściowa: 1 x automatyczny - 550 arkusze Taca wyjściowa: 1 - 300 arkusze |
| Maks. pojemność nośników: | 2850 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych: | 300 arkusze |
| Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy(maks.): | 120000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna: | 1500 - 15 000 stron |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Połączenia: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x Gigabit LAN - RJ-45 2 x USB 2.0 — host - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x Toner (czarny) 1 x Toner (cyjan) 1 x Toner (magenta) 1 x Toner (żółty) Moduł obrazowania - do 150000 stron przy zapełnieniu 5% |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz |
| Standardy ochrony środowiska | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - części - 3 lata Gwarancja ograniczona - 1 rok - u użytkownika |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 15 - 80% RH |
| Emisja dźwięku (w czasie pracy): | 52 dBA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 47.9 cm |
| Głębokość: | 48.9 cm |
| Wysokość: | 41.3 cm |
| Waga: | 32 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.