{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4130206
Kod producenta: RB931-2ND
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4752224003065
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,08 kg
| Nazwa: | MIKROTIK RB931-2nD hAP mini 2.4GHz 3x RJ45 100Mb/s Access point |
| Opis: | MikroTik hAP mini - Router bezprzewodowy - przełącznik 2-portowy - 802.11b/g/n - 2,4 GHz |
| EAN: | 4752224003065 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy - przełącznik 2-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy: | Stacjonarny |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz |
| Procesor: | 1 x QCA9533 650 MHz |
| RAM: | 32 MB |
| Pamięć fleszowa: | 16 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 LAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Poziom uzyskany: | 1.5 dBi |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 3.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 4.8 cm |
| Głębokość: | 7.8 cm |
| Wysokość: | 8.1 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.