{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4261178
Kod producenta: RBOMNITIKUPA-5HND
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4752224001573
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 1,22 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | MIKROTIK RBOmnitikUPA-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO |
| Opis: | MikroTik RouterBOARD OmniTIK UPA-5HnD - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi |
| EAN: | 4752224001573 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 12.5 cm |
| Głębokość: | 5.5 cm |
| Wysokość: | 36.8 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | 400 MHz |
| RAM: | 64 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Wykonanie: | Łączna przepustowość: 200 Mb/s |
| Wskaźniki statusu: | Aktywny |
| Cechy: | Zasilanie przez Ethernet (poE), 3G USB Dongle Support, odporny na zmiany pogody |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Antena | |
| Ilość anten: | 2 |
| Kierunkowość: | Antena dookólna |
| Poziom uzyskany: | 7.5 dBi |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 100Base-TX (PoE) - RJ-45 1 x USB - Type A 4 x 100Base-TX - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Iniektor PoE |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -30 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.