{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MIKROTIK RBSXTsq5nD SXTsq Lite5 CPE 5GHz 1x RJ45 100Mb/s Antenna |
| Opis: | MikroTik SXTsq Lite5 - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi - 5 GHz |
| EAN: | 4752224004659 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Model o wzmocnionej wytrzymałości: | Do stosowania na zewnątrz |
| Szerokość: | 12.9 cm |
| Głębokość: | 12.9 cm |
| Wysokość: | 3.4 cm |
| Waga: | 295 g |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | 1 x AR9344 600 MHz |
| RAM: | 64 MB |
| Pamięć fleszowa: | 16 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości: | 5 GHz |
| Cechy: | Montowane na pręcie |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Poziom uzyskany: | 16 dBi |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 100Base-TX (PoE) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Iniektor PoE, pierścień metalowy |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 6 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS (licence level 3) |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 25.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 18 cm |
| Wysokość transportowa: | 4.5 cm |
| Waga transportowa: | 492 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.