{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| MikroTik WAPR-2ND został zaprojektowany z myślą o trudnych warunkach środowiskowych i charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją odpowiednią do umieszczenia na zewnątrz. Działa w szerokim zakresie temperatur od -40°C do 60°C, zapewniając niezawodne działanie w różnych warunkach. Wbudowana antena wewnętrzna 2 dBi poprawia łączność, a urządzenie obsługuje wiele protokołów komórkowych, w tym GSM, WCDMA i LTE, umożliwiając użytkownikom stabilne korzystanie z mobilnego Internetu szerokopasmowego w sieciach 2G, 3G i 4G. Ten bezprzewodowy punkt dostępowy jest wyposażony w trzy opcje zewnętrznych zasilaczy i 64 MB pamięci RAM, napędzany procesorem 650 MHz, aby zapewnić wydajną pracę. Dzięki możliwości połączenia za pomocą technologii bezprzewodowej i przewodowej, a także złącza RJ-45, MikroTik WAPR-2ND pasuje do każdej konfiguracji sieciowej. Zgodność z normami takimi jak RoHS i IP54 świadczy o solidnej konstrukcji i dbałości o jakość. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MIKROTIK wAPR-2nD&EC200A-EU wAP LTE Kit |
| Opis: | MikroTik - LTE kit - punkt dostępu bezprzewodowego - 100Mb LAN - LTE, Wi-Fi - 4G, 2G, 3G - 2.4 GHz - montaż na biurku / suficie |
| EAN: | 4752224009258 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Model o wzmocnionej wytrzymałości: | Do stosowania na zewnątrz |
| Lokalizacja: | Europa |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | QCA9531 650 MHz |
| RAM: | 64 MB |
| Pamięć fleszowa: | 16 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Montaż na biurku / suficie |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | LTE, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Ethernet, Fast Ethernet |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Cechy: | Monitor temperatury płytki drukowanej, monitorowanie napięciu |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Poziom uzyskany: | 2 dBi |
| Komunikacja | |
| Dostęp do sieci: | Tak |
| Generacja: | 4G, 2G, 3G |
| Cellular Protocol: | GSM, WCDMA, FDD LTE, TDD LTE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 karta Mini SIM |
| Interfejsy: | 1 x 10/100Base-T - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter zasilania, zestaw montażowy K-52, zestaw blokady K-50, podstawa biurkowa, płyta montażowa, uchwyt montażowy sufitowy, iniektor PoE |
| Dołączone przewody: | Kabel adaptera 4 pin do zastosowań motoryzacyjnych |
| MTBF: | 100,000 godziny |
| Zgodność z normami: | E Mark, RoHS, IP54, EAC |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE - pasywne |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych: | 3 |
| Wymagane napięcie: | DC 9 - 30 V |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS v7 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 60 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.