{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3388936
Kod producenta: J02-VXXXXX1-EB9
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719072602338
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,76 kg
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI AGILITY GD70 Gaming Mousepad Extensive in size to accommodate your keyboard and mouse or even Laptop |
| Opis: | MSI Agility GD70 - Podkładka pod mysz |
| EAN: | 4719072602338 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Podkładka pod mysz |
| Szerokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 3 cm |
| Waga: | 640 g |
| Różne | |
| Cechy: | Spód gumowy nieślizgający się, zszywane brzegi |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.