{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta graficzna MSI GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC zapewnia wysoką wydajność dzięki procesorowi graficznemu NVIDIA GeForce RTX 5080. Wyposażona w 16 GB pamięci GDDR7 SDRAM i magistralę o szerokości 256 bitów, ta karta graficzna została zaprojektowana z myślą o wymagających zastosowaniach i wciągających wrażeniach z gier. Dzięki taktowaniu w trybie boost wynoszącemu 2700 MHz i obsłudze rozdzielczości do 7680 x 4320 zapewnia ostry obraz i płynność ruchu na wielu wyświetlaczach. Karta obsługuje do 4 monitorów i wiele standardów API, w tym DirectX 12 i OpenGL 4.6, co czyni ją wszechstronnym wyborem zarówno dla graczy, jak i twórców treści. Dzięki takim funkcjom, jak NVIDIA DLSS 4 i rdzenie Ray Tracing Cores czwartej generacji, karta doskonale radzi sobie z renderowaniem grafiki z realistycznym oświetleniem i cieniami. Wbudowany wentylator Stormforce Fan i konstrukcja termiczna TriFrozr 4 poprawiają wydajność chłodzenia, zapewniając optymalną temperaturę pracy karty. Dzięki poborowi mocy 360 watów i podwójnej funkcji BIOS, karta MSI GeForce RTX 5080 została stworzona z myślą o intensywnych sesjach gamingowych i wymagających zadaniach. Posiada również metalową płytkę tylną i niklowaną miedzianą podstawę, które zapewniają trwałość i poprawiają wydajność termiczną. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI GeForce RTX 5080 16GB GAMING TRIO OC WHITE VGA |
| Opis: | MSI GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC - Karta graficzna - GeForce RTX 5080 - 16 GB GDDR7 - 3 x DisplayPort, HDMI - biały |
| EAN: | 4711377292177 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Boost Clock: | 2700 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 10752 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, dla NVIDIA G-Sync, TriFrozr 4 Thermal Design, MSI Stormforce fan, podstawa miedziana niklowana, Core Pipe, Wave Curved 4.0, Air Antegrade Fin 2.0, metalowa płyta tylna, konstrukcja żeber V-shape, Dual Bios, NVIDIA Blackwell GPU architecture, Rdzenie Tensor 5. generacji, NVIDIA DLSS 4, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), NVIDIA Reflex 2, PCB 2 oz miedzi, Custom PCB, DrMOS, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 30 Gbps |
| Szerokość szyny: | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 850 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 360 wat |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter kabla z 16-pin na 3x 8-pin, uchwyt karty graficznej |
| Dołączone oprogramowanie: | MSI Center, Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio, MSI Afterburner, MSI APP Player, Norton 360 dla graczy (30 dniowe testy), Adobe Creative Cloud All Apps (członkostwo na 1 miesiąc) |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość: | 5 cm |
| Głębokość: | 33.8 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Waga: | 1.362 kg |
| Waga transportowa: | 1.885 kg |
| Kolor obudowy: | Biały |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.