{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MAG X870E GAMING MAX WIFI AM5 4xDDR5 ATX HDMI DP USB MB |
| Opis: | MSI MAG X870E GAMING MAX WIFI - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD X870E Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711377407199 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD X870E / Nuvoton NCT6687D-R |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 8200 MT/s (O.C.), 5600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 5600 MT/s, 4800 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana, niebuforowane zegarowe |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO, obsługa A-XMP |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8126 |
| Interfejsy sieciowe: | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 2 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (Key E) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 4 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 1 x USB4 2 x antena 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 6 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V, złącze zasilania PCI Express 8-pin |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | MSI ClickBIOS, UEFI BIOS, Wsparcie ACPI 6.5, Wsparcie dla SMBIOS 3.7 |
| Monitorowanie hardware: | Temperatura rdzenia CPU, temperatura obudowy, wykrywanie prędkości wentylatora, kontrola wentylatora |
| Cechy harware: | 2oz Copper PCB, Cooling Wizard, Extended Heatsink Design, EZ Conn-Design, EZ Debug LED, EZ LED control, EZ M.2 Clip II, EZ M.2 Sheild FROZR II, Zwolnienie EZ PCIe, przycisk BIOS flash, Frozr AI Cooling, rozwiązanie oświetleniowe generacji 4, Rozwiązanie lightning gen5, M.2 Shield FROZR, MSI AI Engine, MSI AI LAN Manager, MSI Audio Boost 4, MSI Companion, MSI Core Boost, MSI Memory Boost, MSI Mystic Light, MSI Steel Armor II, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Super Charger+, konstrukcja radiatora VRM, Przycisk Wyczyść CMOS, EZ Memory Detection, OC Engine, MSI EZ DIY, 6 Layer PCB, 12+1+1 Phase Power Design, AMD Precision Boost Overdrive (PBO) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena EZ Wi-Fi, EZ M.2 klips II, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II, kabel panelu przedniego EZ, 1 to 2 EZ Conn-Cable, naklejka na kabel |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy narzędziowe, MSI Center, Adobe Creative Cloud (darmowa wersja próbna), AIDA64 Extreme - MSI Edition, MSI CPU-Z, Dropbox, Norton 360, Odtwarzacz w Aplikacji MSI |
| Zgodność z normami: | JEDEC, DisplayPort 1.4, High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.