{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Obudowa MSI MPG VELOX 300R AIRFLOW PZ łączy w sobie praktyczność ze stylem, zapewniając wydajny przepływ powietrza i skuteczne chłodzenie. Dzięki konstrukcji typu mid-tower nadaje się do różnych konfiguracji. Obudowa posiada boczny panel z okienkiem wykonanym ze szkła hartowanego, który pozwala zajrzeć do wnętrza i podziwiać wbudowany hub wentylatorów ARGB, zwiększający atrakcyjność wizualną. Liczne filtry przeciwpyłowe umieszczone z przodu, na dole i na górze pomagają utrzymać czystość wnętrza, zapewniając długą żywotność komponentów. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MPG VELOX 300R AIRFLOW PZ Case |
| Opis: | MSI MPG VELOX 300R AIRFLOW PZ - Mid tower - rozszerzenie ATX - panel boczny z oknem (szkło hartowane) - brak zasilacza (ATX) - USB/dźwięk |
| EAN: | 4711377293167 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ obudowy: | Mid tower |
| Panel Boczny z Oknem: | Tak |
| Materiał Panelu Bocznego z Oknem: | Szkło hartowane |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej: | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne: | Extended ATX, ATX, microATX, Mini-ITX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 6 |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator wentylatorów ARGB |
| System chłodzący: | Przód: 160 mm wentylator x 2 / wentylator ARGB, obsługuje 3 x wentylator 120/140 mm lub 120/140/240/280/360 mm chłodnicę Tył: 120 mm wentylator x 1 / obsługa radiatora 120 mm Góra: podłączenie wentylatora / obsługa wentylatorów 3 x 120/140 mm lub radiatorów 120/140/240/280/360 mm Boczny: podłączenie wentylatora / obsługa wentylatora 3 x 120 mm lub radiatora 120/240/360 mm Owiewka PSU: podłączenie wentylatora / wentylator 2 x 120 mm Dół: podłączenie wentylatora / wentylator 120 mm (wspierany) |
| Maks. wysokość wentylatora CPU: | 165 mm |
| Maks. długość karty graficznej: | 400 mm |
| Maks. Długość Zasilacza: | 200 mm |
| Cechy szafki systemowej: | Przycisk sterowania LED, obsługa płyty głównej podłączanej z tyłu, osłona PSU, wspornik podpierający kartę graficzną, przedni filtr pyłu, filtr przeciwkurzowy w części dolnej, górny filtr magnetyczny pyłu, boczny magnetyczny filtr kurzu |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny - 3,5" 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" / 3,5" wspólny |
| Gniazda rozszerzeń: | 7 |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x słuchawki/mikrofon - mini jack 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Brak zasilacza |
| Zgodność z normami: | ATX |
| Maksymalna obsługiwana ilość: | 1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 23.5 cm |
| Głębokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 51.8 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.