{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4115092
Kod producenta: OPTIX MAG274QRF QD
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719072745592
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 8,70 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI Optix MAG274QRF QD 27inch IPS WQHD 165Hz 300cd/m2 1ms 2xHDMI DP Pivot |
| Opis: | MSI Optix MAG274QRF - Monitor LED - 27" - 2560 x 1440 WQHD @ 165 Hz - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| EAN: | 4719072745592 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / IPS |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB 2.0 |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 144 Hz, USB-C: 165 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.2331 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 131% sRGB, 94% DCI-P3 |
| Czas reakcji: | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 30 - 165 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 90.9 - 242.4 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Tryb gry, zgodność z NVIDIA G-SYNC, Szeroki Wybór Kolorów, faseta bez ramy, technologia HDR Ready, tryb noktowizji, MSI Mystic Light |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.49 cm x 20.67 cm x 53.27 cm |
| Waga: | 6.05 kg |
| Wejście | |
| Typ: | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 2 x HDMI USB 2.0 — upstream (typ B) 2 x USB 2.0 — downstream Słuchawki USB-C |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 150 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 32 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 54 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 32 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 73 cm |
| Głębokość transportowa: | 22 cm |
| Wysokość transportowa: | 49 cm |
| Waga transportowa: | 8.7 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.